Sayfa 162/688 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Hmm yine vermisler 64 e tesekkur ettim burdan kapayacak o zaman

Genel kurul ne zaman yapılacak acaba, hala bir duyuru yapılmadı. M.Ö'müm devreden çıkması bekleniyor olabilir, zira hesapları birleştirdiğinde %16 civarında bir pay ile hakim ortak konumunda şu anda..YK ibrasında falan sorun çıkarabilir, çok bekledi...tabiri caizse uyutuldu sürekli... genel kurula kadar istediğini alamazsa arıza çıkarabilir.. bir an önce ekarte edebilirler gibime geliyor..ayrıca genelde mayıs-Haziran gibi yapılıyordu , ağustosu ortalamak üzereyiz ses yok...
    Son düzenleme : legenda1903; 09-08-2017 saat: 22:59.
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Gündeme madde ekletme, YK 'yı ibrada olumsuz oy kullanma, YK'ya girme, YK'ya kişi önerme ( önerilen kişinin seçilmesi zorunlu) , ve hatta haklı sebepler varsa şirketin feshini dahi tek başına talep edebilir...çok tehlikeli patron açısından.. öbür taraftaki müptezelin dediği gibi;" hadi Cenk bırak inadı yeşilliklere yol alalım".. M.Öden kurtulmanın en kolay yolu bu.. parası olsa belki atıyorum 1 liradan virmanlatır hisseleri... ayrıca bunlar kan emici olduklarından kuruş koklatmazlar , bir şekilde hisse fiyatını yükseltip M.Öden kurtulmaya bakacaklardır.. kaldı ki bu adamlar belki de gözaltından çıkmak üzere iken 5 milyonluk kıdem tazminatı borcu için hissenin değerinin 1/10 gerilemesine göz yumdular.. hoş, böyle bir SPK olduktan sonra ben de Gözaltında işlem görmek için elimden geleni yaparım..istediğin gibi at koşturabiliyorsun..
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

4. Ortalık sakinleşmiş sessizlik hakim olmuş hissemize. Çok heyecan verici bir 8 gün sürekli tavan. Sonrası iniş çıkış ve yatay. Takaslara bakıldığının da iLK 5 ana aracı kurumdan Denizbank ve Ak yatırım dan çıkış oldu. İŞ-BİZİM-GARANTİ azalmadı hatta arttı . 27/07/2017 tarihin de tavan 0,99 tavan bozulduktan sonra hisseye MARBAŞ-MEKSA-VAKIF-HALK-FİNANS girmiş. O günden bu yana da alıcı ve satıcı rolündeler. Denizbank 420 bine yakın lotu 0,99 da ve sonrasın da vermiş görünüyor. Kısaca Denizbank (M.Ö) hisseden kurtulmaya çalışıyor. 1.00 TL ve üzerin de satıcı olacağı kesin. Elindekileri boşaltması için bir harekete daha ihtiyaç var. Bu onun elin de değil. Cankurtaranlar bunu yapacak. Bakalım ne zaman?..

Birisi 20 bin tane satmaya çalışıyor... 5799'u gitti 14201 satışta kaldı.. emir girip geri siliyor zannımca , 14201 ile eşleşmeyi çok rahat aşağı yukarı oynatabiliyor.. 0,60 yaptı az önce sonra sildi eşleşme hiç yoktu.. şimdi 0,65 ) o silince eşleşme de gidiyor.. satıcı Yok ondan başka 64 ve aşağısına..

Reyting ortalamanın üstünde ama yine sessizleşti buralar :-

7.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Reyting ortalamanın üstünde ama yine sessizleşti buralar :-
    Eslesme nedir kardes ben bugun biraz trade yaptim bfren kar ileo esems alcam

8. sn.legenda1903 eşleşme paylaşırsanız sevinirim son durum nedir acaba

Sayfa 162/688 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •