Sayfa 173/688 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon
Arama sonucu : 5504 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Aynen... Marbaş dün aldığını bugün vermiş..
    İşin enteresan tarafı bu fiyatlar dan çok maliyetlenen olmamasına rağmen buralar da alış satışların olması. Halk yatırım, marbaş, ve finans yatırım bu aralıkta mallananlar. Ellerindeki malı çevirip duruyorlar. Buradan aşağıya basan da yok. Onların maliyeti buralar da . Aşağıları zarar yazar onlara. O yüzden oyalanıyoruz gibi..

2. Arkadaslar bu gibi kagitlarda olur mu o tarz oyunlar,oyuncu uc bes farkli kurumdan al sat yapiyordur virman diye birsey var sonucta,neyse dun bni dinlemedi tum pozitifligimle baslamistim bugun negatf olma ihtimalo var tam gaz alsaydi 70 uzerinde kimse tutamayacakti
    Hayirli cumalar

Birisi 10 bin almaya çalışıyor.. Marbaş mı acaba )
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Son durum

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

5. Bir ay önce bugün başladığımız hareketin sindirilme süreci devam ediyor. Güç toplamaya devam. İkinci bir dalga hareketi için bu gerekli. Bakalım agalar ne zaman vites arttıracaklar..ytd..

Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bir ay önce bugün başladığımız hareketin sindirilme süreci devam ediyor. Güç toplamaya devam. İkinci bir dalga hareketi için bu gerekli. Bakalım agalar ne zaman vites arttıracaklar..ytd..
    İnşallah çok bekletmez üstad.. ama fiyatı burada bilerek tutuyorlar sanki.. geçenlerde de denemiştim, tavana yetecek kadar alış ya da taban olacak kadar satış giriyorum anlık tavan eşleşmesi ya da taban eşleşmesi gerçekleşiyor ama hemen satışa karşılık bu civarlardan alış, alışa karşılık bu civarlardan satış giriliyor..en fazla +/- 2 puana izin veriyorlar..fazla müdahaleyi hemen engelliyorlar..

7.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    İnşallah çok bekletmez üstad.. ama fiyatı burada bilerek tutuyorlar sanki.. geçenlerde de denemiştim, tavana yetecek kadar alış ya da taban olacak kadar satış giriyorum anlık tavan eşleşmesi ya da taban eşleşmesi gerçekleşiyor ama hemen satışa karşılık bu civarlardan alış, alışa karşılık bu civarlardan satış giriliyor..en fazla +/- 2 puana izin veriyorlar..fazla müdahaleyi hemen engelliyorlar..
    Hocam, bu tahta da cambazlar oyuna başladı anlamına geliyor. Biz 5 yıldan fazladır zaten seyrediyoruz olup biteni. Bizim için değişen bir şey yok. Canları ne istiyorlarsa yapsınlar bakalım..

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 173/688 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •