Sayfa 174/688 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Ziraatten 25 tane girmeseydim 19 lotla 0,65'te eşleşecekti )
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Ziraatten 25 tane girmeseydim 19 lotla 0,65'te eşleşecekti )
    Allah razı olsun.Allah ne muradın varsa versin kardeşim...bilanço süpriz yapsa da şöyle biraz ateşlensek....

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Allah razı olsun.Allah ne muradın varsa versin kardeşim...bilanço süpriz yapsa da şöyle biraz ateşlensek....
    bilançoya kaldıysak işimiz var Holdingin borcunu kesin kefil olan Elektropak ödedi.. belki Bunun etkisiyle az bir zarar yazar...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Sende haklısın legendacim da.bir dayanak lazım,o da bilançosu dur dedim.başka ne olabiki.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Ha belki 10 milyon lira kalan alacağımız olan para de ödendi diye haber düşerse ,işte o süper olurdu ....

6. Esem bundan sonra gelecek her olumlu haber ile yukarı ivmelenecektir. Esemi uçuracak haber bilançoların iyileşmesi ve pürüzlü işlerinden kurtulması olacak. Bu beklentiler hep gündemde fakat bir türlü gerçekleşmedi. Yıllar geçiyor ve biz bu işlerin yoluna girmesini bekliyoruz. Umarım o sene bu sene olur😁 Ytd

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ha belki 10 milyon lira kalan alacağımız olan para de ödendi diye haber düşerse ,işte o süper olurdu ....
    Hocam on numara olur o alacağın tahsili.. gözaltında olmamızın tek nedeni en başından beri grup şirketleriyle olan çarpık ilişkiler... Borç alıp vermemeler, g.tleri her sıkıştığında Esemi sömürmeler vs.. Holding Esemde pay sahibi olmasaydı çok isterdim iflas ermesini.. Elektropak da gidecekti ve zarar yazmaktan kurtulacaktık.. Solo Mali tablolarda Esem az miktarda da olsa kar açıklıyor aslında ama konsolide bilançoda Elektropakın etkisiyle zarar yazıyor..kapısına kilit vurmalarına rağmen hala çalışılmayan kısım gider ve zararı var.. fabrika faaliyetteyken de tam kapasite ile çalışmadığından yine bu kalem yüzünden zarar yazıyorduk..tabi orda da karmaşık ilişkiler vardı.. Elektropak üretip %100 pay sahibi olduğu Elektromete, Elektromet de holding bünyesindeki Elektrosana satıyor Ve her iki satış da cüzi bir karla gerçekleşirken asıl pastayı Elektrosan götürüyordu.. Biran önce tasfiye kararı alınması bizim için em hayırlısı olacak bence ... varlığı zarar ) bu arada bir de böyle bişey vardı.. iyi kazık atmıştı holding ..son 1,5 ay , bakalım Ne gelecek royaltyden..

Bizde hikayeler bitmez...cankurtaran holding isim hakkı diye ,eseme esem ismini 5 milyona satmıştı...bizimkinin eğer canı çıkacak olursa isim hakkımızı satsınlar. 3 , 5 damlar belki....

Sayfa 174/688 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •