Sayfa 177/688 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Tsk ler alicimiz cok az

2. bilançoda kar görünürse benim için sürpriz olur. yıllardır zarar etmesine o kadar alıştık ki.

3. Kar gekecegini ben de dusunmuyorum buyuk ihtimalle kotu gekecek ve tekrr 61 e degdircekler ytd

4. ha hisseyi yükseltmek istiyorlarsa bilançoda karı gösterirler, ardından cankurtaranın eseme olan borcunu ödedik derler, ardından ortaklık görüşmelerine başladık derler. yani yükseltmek isterlerse seçenekleri çok. yeterki istesinler

Zarar gelir ama geçen dönemlere göre oldukça düşük gelecek.. Slazengerdan sonra satışlar azalmasına rağmen esem tek başına kar açıklayacaktır, ama Elektropak devreye girince cüzi bir zarar gelecek..İflastan kurtulma borcunu Elektro ödedi diye tahmin ediyorum Ve 5 milyona yakın stok vardı bunun satışı sayesinde olmuştur.. bu da bilançoyu olumlu etkileyecektir..
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

6.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Zarar gelir ama geçen dönemlere göre oldukça düşük gelecek.. Slazengerdan sonra satışlar azalmasına rağmen esem tek başına kar açıklayacaktır, ama Elektropak devreye girince cüzi bir zarar gelecek..İflastan kurtulma borcunu Elektro ödedi diye tahmin ediyorum Ve 5 milyona yakın stok vardı bunun satışı sayesinde olmuştur.. bu da bilançoyu olumlu etkileyecektir..
    Eslesme nasil suanda bu adamlar bilancoyu kullanicaklar sonucta gizliden arka planda ne donuyor aceba

Eşleşme 65-64 gidip geliyor..düşük miktarlarla..
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

8. denizbankta 1,8 milyonu stoklayan m.ö.'den umudum var biraz. o lotları yüksekten satmak için patronla anlaşıp birşeyler yapabilir. sonuçta o da 5 yıldır bizim gibi bekliyyorl

Sayfa 177/688 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •