Sayfa 52/688 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bekleyen 1 milyon 204 bin lot ........!!!!!

2. 18:05 seansı......İşlem 50 lot.......Bekleyen 1 milyon 56 bin lot.......!!!!!!

Bugünlük Allah bereket versin.....!!!!

3. Galiba esems uyandı. Eplas gibi 4 lere inşallah. Yıllardır süründürdüklerine maliyetlerini ver yeter. Yarın umarım eşleşme sayısı artar, BİST in en tepesinde okmaya devam ettikçe birileri esemsi fark edecektir, en azından bir iki kişi orta büyük yatırımcı da 100 bin gibi bir portföyle oyuna dahil olabilirse, bakalım... ytd

Selam arkadaşlar 10 günlük cezam şimdi bitti....Şu srvgy hissesi ve bir büyüğümün öngörüsü yüüznden 3-4 yıl elimde tuttuğum eplas ve mzhld deleri 3 ay önce satmıştım.hisseler uçtu gitti.8bin liram 25 bin olacaktı...
    bundan 20 gün önce buraya yazmıştım.yıllar sonra ilk defa esems aldım demiştim.10 bin adet...ama nasip değilmiş.1 hAFTA elimde tuutum,hatta 25 den alıp ,24 vermiştim...bakalım yarın için bir miktar alış girdim.....Ne nasipsizim be arkadaş....

Sayın tatarramazan kardeş selamlar....Ne yaptın yeşilleri....yeşil sayesinde kümesi büyütmüştün değil mi..Şimdi de esems sayesinde çiftlik kurasın emi....

6. 4 tl olursa anca senelerin enflasyon bilmem nesi ile para degerine gelir...Bu namussuz onu yaparmi bilmiyorum..Senelerdir surundurdu serefsizler

Şu anki çıkış için ben bir sebeb göremiyorum açıkçası....Ama bu borsa zaten hiç umulmadık zamanlarda umulmadık hareketler yapar...Çıksında nasıl ,çıkarsa çıksın...bence 1,1-5 seviyesine kadar çıkarsa çıkar...sonrası Allah Kerim....Kesinlikle YTD.....

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar 10 günlük cezam şimdi bitti....Şu srvgy hissesi ve bir büyüğümün öngörüsü yüüznden 3-4 yıl elimde tuttuğum eplas ve mzhld deleri 3 ay önce satmıştım.hisseler uçtu gitti.8bin liram 25 bin olacaktı...
    bundan 20 gün önce buraya yazmıştım.yıllar sonra ilk defa esems aldım demiştim.10 bin adet...ama nasip değilmiş.1 hAFTA elimde tuutum,hatta 25 den alıp ,24 vermiştim...bakalım yarın için bir miktar alış girdim.....Ne nasipsizim be arkadaş....
    Selam,

EPLAS'ı satan çok kötü olmuş. Tam da 5 lira yolculuğu öncesi Çıkmışsın, şanssızlık. Ben de hiç eplas almadım. Esems de yıllardır batık gözüyle baktığım biraz var. Ama eplas ı izledim ve orada olanlara gıpta ettim gerçekten.

Sayfa 52/688 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •