Sayfa 558/688 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Yoksa, yoksa Cengo insafa mı geliyor? İnanamıyorum bu gerçek mi? Yani artık Cengo sahtekarlık yapmayacak mı? Dürüst, sözüne güvenilir biri mi olacak? Eğer bu olsun eşeğin bile adam olacağına inanacağım. Hadi Cenk Bey mahçup et bizi. Bak artık Cenk Bey diyorum. Dikkat et. Cengo nedir yav. Hiç yakışıyor mu? Sen Cenk Bey'sin.Bunu anla ve ona göre davran artık.
    Nerdeee:

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

2. Eşeğin hiç adam olduğu görülmüş mü? Görülmemiştir. Öyleyse boşverin gitsin. Cengo'ya adam imasında bile bulunmaya verdiği tepki bu.

Böyle de bir o.ç işte....
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Az mı çektin legenda kardeşim hergün,şuna 1 kademe yukarıdan kapattıracağım diye...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Az mı çektin legenda kardeşim hergün,şuna 1 kademe yukarıdan kapattıracağım diye...
    sırıtıyor 47de Selim hocam 1 kademe 3 kademe ne yaptırırsak yaptıralım ertesi gün karaktersizin dediği oluyor.

Aynen kardeşim ,boşver akışına bırak..ya da bundan sonra tersini yap...gerçi zaten alış fiyatından kapatıyor ya çoğu zaman...eplas tan falan yüzüm gülse, buradan bir miktar kaldırmayı düşünüyorum...batanların üzerine biraz daha ilave ederim...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 558/688 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •