Sayfa 563/688 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Kapanan tahtalarıma bir yenisi daha da mı eklendi...aktaş,egyo,asyab....esems... Eee başımızda kul hakkı bilmeyen SPK denen ve diğer adi kurumlar baş soyguncu olduktan sonra...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kapanan tahtalarıma bir yenisi daha da mı eklendi...aktaş,egyo,asyab....esems... Eee başımızda kul hakkı bilmeyen SPK denen ve diğer adi kurumlar baş soyguncu olduktan sonra...
    Selim hocam ne olacak şimdi???
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

İstanbul’da olan varsa yarın çatkapı gidicem şirkete, beraber gidebiliriz....
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Selim hocam ne olacak şimdi???
    Bekleyeceğiz mecburen. Belki birkaç ay sonra bir ortaklık haberi düşerse tekrar açılır...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. Battık mı şimdi? Ben geleceğim legende kardeş ama yazın geleceğim. Silahımı da alıp geleceğim. Yeter bu o.ç yaptığı.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bekleyeceğiz mecburen. Belki birkaç ay sonra bir ortaklık haberi düşerse tekrar açılır...
    Hocam dün 18:05 te 47de 3750 satış vardı, kalmasın dedim onu da aldım..Allah belasını versin... Valla vergi mahremiyeti çerçevesinde suç olmasa elimde bunları ipe götürecek bildiler var... sporpark ile yedikleri haltlar, gençeller-akınal-esem üçgenindeki paslaşmalar...o.çocukları

7. Kanki bi ses ver şimdi. Adam hepimizi kazığa oturttu. Sen daha çay iç.

23/1-f maddesine istinaden kottan çıkarılmış Esem ve Transtürk..:::

Kottan çıkarılan payların tekrar Borsa kotuna alınması
    Madde 28- (1) Yönetim Kurulu, ortaklıgÌâ€*ın başvuru yapması durumunda Borsa kotundan çıkarılmış olan payların tekrar kota alınmasına karar verebilir. Borsa kotundan çıkarılan payların kottan çıkma koşulları saklı kalmak kaydıyla tekrar Borsa kotuna alınabilmesi için,

a) Borsa kotundan çıkarıldığı tarihten itibaren 1 yıl veya daha az bir süre geçmiş ortaklık paylarının,
    .......
    2) Yönergenin 23 üncü maddesinin 1 inci fıkrasının (c), (ç), (d), (f), (g) ve (gÌâ€*) bendlerinde, 24 üncü maddesinin 1 inci fıkrasının (a), (b) ve (ç) bendlerinde, 25 inci maddesinin 1 inci fıkrasının (c), (d) ve (e) bendlerinde ve 26 ncı maddesinin 1 inci fıkrasının (ç) bendinde sayılan nedenlerle kottan çıkarılmış olması durumunda, söz konusu nedenlerin ortadan kalkmış olması, varsa Yönetim Kurulunun kararında belirtilen digÌâ€*er şartların yerine getirilmiş olması ve bu Yönergenin ilgili maddesinde aranan kota alma şartlarının tamamının sagÌâ€*lanmış olması,

b) Borsa kotundan çıkarıldıgÌâ€*ı tarihten itibaren 1 yıldan daha fazla bir süre geçmiş olması durumunda, kottan çıkma nedenlerinin ortadan kalkmış olması, varsa Yönetim Kurulunun kararında belirtilen digÌâ€*er şartların yerine getirilmiş olması ve bu Yönergenin ilgili maddesinde aranan kota alma şartlarının tamamının sagÌâ€*lanmış olması gerekir...
    Son düzenleme : legenda1903; 17-04-2018 saat: 17:45.

Sayfa 563/688 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •