Sayfa 573/688 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 5502 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Transtürk patronu Mine Tozlu'nun Twitter'daki yazısı..
    Transtürkte ilgili sermaye artırımı Kararlarımız alınıp yatırımcılara bilgilendirme yapılacaktır. Özsermaye eksikliği ile ilgili çalışmalarımızda tamamlanmak üzere. Geçmişten gelen sorunları çözmek çok kolay değil. Zaman içinde hepsi halledilecektir. Biz işimizin başındayız!!!

2. Bizimkin de bir kadının cesareti bile yok..

3. Anasinin evini sattiran serefli evlattan ne bekliyordunuz...

4.  Alıntı Originally Posted by spiderman Yazıyı Oku
    Anasinin evini sattiran serefli evlattan ne bekliyordunuz...
    Ondan zaten bir b.k olacağı yoktu. SPK'dan yani devletten bekliyorduk !! Göz göre göre soyulan ky'nın hakkını arar sorar diye. Ne yazık ki sandalyeyi altımızdan SPK çekti..Büyük devlet...!

5. Arıyorum Emine Hanım yemeğe çıkmış. Yoklar. Kötü şeyler olacak arkadaşlar. Bize bunu yapanların yanına kalmamalı. Öyle elini kolunu sallayarak gitmek yok kardeşim.

6. Daha onceki spknin icinde bircok fetocu vardi ve onaylanmayacak birlesmeyi onayladilar bu cengoyu bir sorustursan icinden feto baglantisi cikar kesin

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Arıyorum Emine Hanım yemeğe çıkmış. Yoklar. Kötü şeyler olacak arkadaşlar. Bize bunu yapanların yanına kalmamalı. Öyle elini kolunu sallayarak gitmek yok kardeşim.
    Aynen yemekte diyorlar... Cenk gelmemiş bugün, dün şirketteymiş.. ama dün de aradığımda Yok demişlerdi.:.
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

8. Neredesin ulan ********. Çık ortaya bir ses ver. Ömrünün sonuna kadar mı saklanacaksın. Şimdi M.Ö dahil herkese nasıl kazık attım diye kıs kıs gülüyorsun değil mi? Ama sonunda paranın hiç önemli olmadığını anlayacaksın ama iş işten geçmiş olacak. Kaybettiklerine ağlayacaksın

Sayfa 573/688 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •