Sayfa 577/688 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Borsamız Kotasyon Yönergesi (Yönerge) gereğince bir yıl içinde ödenmesi gereken ve son ödeme tarihi 01/03/2017 olan kotta kalma ücreti ödenmediği için trnsk uyarı aldı. esems de uyarı yok. yani ödenmiş.
    şimdi kotta kalmak istemeyen
    şirket bilanço göndermez,
    kotta kalma ücreti ödemez,
    denetim şirketi anlaşması yapmaz

sermaye yetersizliği sporparkın bir hayat öpücüğü vermesiyle çözülebilir . esemspor üzerinden satışlarda başlarsa işler düzlüğe çıkar.

aksi halde hukuk -mukuk ne olursa olur artık..

2. İnşallah dediğin gibi olur. Arayıp sormak lazım böyle bir düşünceniz var mı diye. Adam hiçbir açıklama yapmıyor ki. Telefonlara bile yok dedirtiyor.

Arkadaşlar ben legenda kardeşimin whatsapp grubuna dahil oldum. Özellikle canı yanan kardeşlerimizde buyursunlar...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Şirket hiç bir adım atmayacak , anlaşılan. İstanbul da olan genel kurula katılan arkadaş vardı. MÖ genel kurula diyarbakırdan gitmiş.. Önemli demek ki. Bir görüşen hiç mi yok ?

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben legenda kardeşimin whatsapp grubuna dahil oldum. Özellikle canı yanan kardeşlerimizde buyursunlar...
    Ben gruptan çıktım. Evdekiler durumu bilsin istemiyorum. Öğrenirlerse bir felaket yaşanacak. Sahip olduğum herşeyi kaybedeceğim. İşte o zaman Cengoya da büyük felaketi tattıracağım.

..................
    Son düzenleme : batık; 18-04-2018 saat: 21:18.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7.  Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Ben gruptan çıktım. Evdekiler durumu bilsin istemiyorum. Öğrenirlerse bir felaket yaşanacak. Sahip olduğum herşeyi kaybedeceğim. İşte o zaman Cengoya da büyük felaketi tattıracağım.
    Dostum geçmiş olsun benzer şeyleri ipekte yaşadım.gerçekten zor.hem ipeği göğüsledim hem esemi çok şükür ipekten bekleyerek az karla çıktım ama 3 senemi yedi.esem de ümidim sadece dava etmek

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Arkadaşlar whatsap'tan grup kurmak isteyen arkadaşlar için sn legenda1903'ün telefonunu kendi isteğiile paylaşıyorum bilginize.. 0-531-7227898
    ,eyvallah ustad

Sayfa 577/688 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •