Sayfa 601/688 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651 ... SonSon
Arama sonucu : 5502 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Son bir haftada acaba virman falan var mı?? Aracı kurum dağılımlarını atsa da birisi bir baksak
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Canınıkurtaran it cenkkkkk

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Eyvallah Selim hocam... kansız herif ne hale soktu bizi... bugün Zi̇raat yatırımı arayıp boş yere para ödemeyeyim diye bist lisansını iptal ettirdim, çok koydu valla...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Eyvallah Selim hocam... kansız herif ne hale soktu bizi... bugün ZiÌ�raat yatırımı arayıp boş yere para ödemeyeyim diye bist lisansını iptal ettirdim, çok koydu valla...
    Geçmiş olsun diyelim.inşallah tekrar açıldığı günleri görürüz diyelim.Şu an pek ümit yok ama,ileride ne olur kestirmek zor...Ama daha önce bizleri soymak için denemedik yol bırakmayan ve bu yollarda da gayet başarılı olan,******** bundan sonra çok zor adam olur.Memsa,ranlo,feniş,dmish,dardanel,egyo,mzhld,e plas bunlar ya battı,batmayanlarda bizim bu ******** gibi,gizli kapaklı yollar izledi ve de izlemeye devam ediyorlar.Fetö kurumları da izliyor.Allah topunun belasını versin.

5. ***liğin zirvesini gördük.

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    ***liğin zirvesini gördük.
    Aynen kardeşim.Bunun gibisi borsa tarihinde yoktur...Adam isim hakkını bile satmıştı bize.Var mı ötesi??

7. Hala sistemi anlamamışsınız sizin hisselerin parasını bakiye olarak bu çok artan flap beyaz gibi hisselere karşılık verdiler yani sizin hisse borsaya bir daha geri dönmesi imkansız gibi Sistem böyle çalışıyor senelerce burada yazanlar var bakın Çbs prıntaş a 6 sene olmuş borsadan atıldığı en son açıkladığı bilançoda artı öz sermayesi vardı karı bile vardı ama borsaya alındı mı hisseleri alınmadı çünkü bakiyeleri başka hisselere aktarıldığı için geri dönemez Kumarhane de hep masa sahibi kazanır size önden 2 5 verir ama sonunda hepsini geri almasını bilir bu işin mantığı budur Flap 10 kat artmış Beyaz 50 kat artmış nereden buldular bu paraları da orada hisse alıp satanlara ödediler açık verdiler işte bu açığı Esem Transturk daha başka hisselerde gelir yakında anca kapatırlar yoksa borsa merkez bankası değil para basamaz anladınız mı olayı

İdaa gibi idaa da size kazandığınız da başkalarının paraları veriliyor bu işte böyle dönüyor Borsada aynı

Ticaret te aynıdır başkalarının paraları ile döner para kesildiği an musluk kesildiği an o işte biter bir kılıf bulunur yok battı yok ödeyemedi falan filan

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Hala sistemi anlamamışsınız sizin hisselerin parasını bakiye olarak bu çok artan flap beyaz gibi hisselere karşılık verdiler yani sizin hisse borsaya bir daha geri dönmesi imkansız gibi Sistem böyle çalışıyor senelerce burada yazanlar var bakın Çbs prıntaş a 6 sene olmuş borsadan atıldığı en son açıkladığı bilançoda artı öz sermayesi vardı karı bile vardı ama borsaya alındı mı hisseleri alınmadı çünkü bakiyeleri başka hisselere aktarıldığı için geri dönemez Kumarhane de hep masa sahibi kazanır size önden 2 5 verir ama sonunda hepsini geri almasını bilir bu işin mantığı budur Flap 10 kat artmış Beyaz 50 kat artmış nereden buldular bu paraları da orada hisse alıp satanlara ödediler açık verdiler işte bu açığı Esem Transturk daha başka hisselerde gelir yakında anca kapatırlar yoksa borsa merkez bankası değil para basamaz anladınız mı olayı

İdaa gibi idaa da size kazandığınız da başkalarının paraları veriliyor bu işte böyle dönüyor Borsada aynı

Ticaret te aynıdır başkalarının paraları ile döner para kesildiği an musluk kesildiği an o işte biter bir kılıf bulunur yok battı yok ödeyemedi falan filan

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Çok zekisin ya.Nerden biliyorsun öyle olduğunu,sen de onlarla bir misin?Senin amacın, forum forum dolaşıp hisse sahiplerinin moralini bozmak mı?Asyab hissedinde de olumsuz yazılar yazmıştın. Yazık günah.Sana burdan bol bol söylerdim ama,yönetim anında bana cezayı keser.Dmish te dahafazlaolmaz adlı şahsiyetsiz hergün iftira da bulunüyor,ona ceza yok.

Sayfa 601/688 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •