Sayfa 622/688 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bimere de göndersen Cimere de göndersen şimdilik Cenk'in vicdanına kaldık. Ta ki mahkemeye kadar. Ya bizi o zamana kadar bu bataktan çıkaracak ya Cengo hapise, Esem fesihe biz de tüm yatırımımızı kaybetmeye gideceğiz. Herkes yerle yeksan olacak. Ama Cenk helal süt emmiş biriyse bizi düşürdüğü gibi geri çıkarır. Bir yolunu bulur halleder bu işi. Böylece herkes kaybedeceği yerde herkes kazanır.

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Bimere de göndersen Cimere de göndersen şimdilik Cenk'in vicdanına kaldık. Ta ki mahkemeye kadar. Ya bizi o zamana kadar bu bataktan çıkaracak ya Cengo hapise, Esem fesihe biz de tüm yatırımımızı kaybetmeye gideceğiz. Herkes yerle yeksan olacak. Ama Cenk helal süt emmiş biriyse bizi düşürdüğü gibi geri çıkarır. Bir yolunu bulur halleder bu işi. Böylece herkes kaybedeceği yerde herkes kazanır.
    SPK yı şikayet ettim....Siz niye varsınız dedim.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Biz yazdık cevap vermeye bile tenezzül etmiyor ********ler. Kime kimi şikayet edeceğiz. Kokuşmuş düzenin parçası hepsi. Esem elimizdeykende acı çekiyorduk şimdi elimizden aldılar yine acı çekiyoruz. Bu nasıl bir kader çözemedim.

Zamanında dediğin gibi çok yazdıkta,bu benimkisi biraz farklı oldu.serkana gönderdim,e mailmailadresini özelden gönderirsen sana da gönderirim.

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Zamanında dediğin gibi çok yazdıkta,bu benimkisi biraz farklı oldu.serkana gönderdim,e mailmailadresini özelden gönderirsen sana da gönderirim.
    Okudum hocam. Sonuna kadar haklısın ama çürümüşlük her yerde. Ne kanun var ne de uygulayan. Bildiğin orman yasaları. Adam şirkete borcunu ödemiyor, 45 milyonu iç ediyor Spk bak dolandırıcılık var diyorsun. İş işten geçiyor hadi gidin 45 milyonunuz için dava açın diyor. Şerefsizlik diz boyu

6. Fazla para kazanma hırsı , kısa zamando köşe olma hayali böyle batık şirketlerin peşine düşürüyor insanı. Hatamızı kabul etmemiz gerekiyor. Büyük bedel ödeyerek bunun karşılığını aldık. Fakat burada bu duruma seyirci kalan SPK da bir o kadar suçludur. Yatırımcısını koruyacağına üç kağıtçılara meze yapmıştır. Suç var diyor ve halen bir gelişme yok. Soruyoruz yazıyoruz cevap veren yok. Hepsinin allah belasını versin.

Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Fazla para kazanma hırsı , kısa zamando köşe olma hayali böyle batık şirketlerin peşine düşürüyor insanı. Hatamızı kabul etmemiz gerekiyor. Büyük bedel ödeyerek bunun karşılığını aldık. Fakat burada bu duruma seyirci kalan SPK da bir o kadar suçludur. Yatırımcısını koruyacağına üç kağıtçılara meze yapmıştır. Suç var diyor ve halen bir gelişme yok. Soruyoruz yazıyoruz cevap veren yok. Hepsinin allah belasını versin.
    Çok doğru dediklerin de,tek bir noktada katılmıyorum.biz aldığımızda 40 milyon alacağı olan bir şirketti. Benim almama vesile olan tek sebeb buydu...Zamanında...

8. Üstad bence göz altı pazarında olan bir hisseyi almak bile ne olursa olsun hata bence. O kadar sağlam hisse varken buralarda hisse seçmek temelde sakatlık. Bu benim fikrim. Sonuçtada bedeli ağır oldu. Elbette sağlam diye aldığımız hisselerdede zarar yazabilirdik. Fakat bunun gibi şutlanmazdık herhalde. Nasipten ötesi olmuyor.

Sayfa 622/688 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •