Sayfa 632/688 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Cenk paşa, çok koşturup duruyormuşsun. Esem yatırımcısı kurtarmak için çalışıyormuşsun. Hadi bizi artık çok bekletme. Müjdeli haber bekliyoruz senden. Gel hep beraber sevinelim. Yoksa biz senide yanımıza alıp hep birlikte batıracağız bu şirketi. Gerçi zaten batık ama resmi olarak noktayı koyacağız.

2. Bu Cenk efendi borsaya açılmak isteyen bir şirket bulsa ne güzel olur. Direk geri dönsek ve serbest marj ile açılış yapsak. Hayaller hayaller. Umudumuzu yitirmeyelim.

3. Cenk efendi Esemin başına bunların geleceğini çok önceden biliyordu. Bunu çözmek için hiç bir çaba sarf etmedi. Nedeni basit. Esemin isim haklarını zaten satıyor, ayrıca Sporpark ile zaten keyfi yerinde. Kusaca adamın Esem ile zaten işi yok. Sadece marka değeri dışında. Esem Spor internet sayfası ile Sporpark internet sitesini karşılaştırın zaten neye önem verdiği ortada.

aakkkkkkmeeeteeeeeeeeeakkkkkkaaahhhhhhhhkaaaaaaraa aaaaameeeteak

https://www.youtube.com/watch?v=o0yzSGShtco
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    aakkkkkkmeeeteeeeeeeeeakkkkkkaaahhhhhhhhkaaaaaaraa aaaaameeeteak

https://www.youtube.com/watch?v=o0yzSGShtco
    Esem eski göz ağrım ne zaman alsak hep düşerdi şimdi borsadan atılanlar fegomanyosuna katılmış Batmadığı halde ilginç gerekçelerle şirketleri borsadan atmak küçük pay sahiplerini cezalandırmak anlamına gelir Gerekçelere baktığımız da bunlar değişkendir bugün zararsa yarın kar yapabilir Bugün sermayesi eski görünebilir ama yarın artıda olabilir o zaman attığın gibi geri alacakmısın almayacak çünkü borsa da batmış bunlar gibi

6. Esems mağduru olacağım hiç aklıma gelmezdi..%100 kar da iken bir hafta ilgilenemedik tahtası kapanmış..bu da değişik bir talih sanırım..uzun vadeli alıp kenara atmıştım.3-5 yıl sonra bakarım diyordum lakin ortadan kayboldu..
    şimdi sizleri takip ediyorum..ne yapılabilir.ne yapmamız lazım bilmiyorum..öylece bekliyorum..

Alıntı Originally Posted by Jankat Yazıyı Oku
    Esems mağduru olacağım hiç aklıma gelmezdi..%100 kar da iken bir hafta ilgilenemedik tahtası kapanmış..bu da değişik bir talih sanırım..uzun vadeli alıp kenara atmıştım.3-5 yıl sonra bakarım diyordum lakin ortadan kayboldu..
    şimdi sizleri takip ediyorum..ne yapılabilir.ne yapmamız lazım bilmiyorum..öylece bekliyorum..
    Şirketi fesh edeceğiz..

Lokum yedireceğiz...

Sayfa 632/688 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •