Sayfa 636/688 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yükselbey sabredin diye haber salıyorsun demişsin.Keşke öyle olsaydı. Legendanın sıkıştırmaları sayesinde haber alabiliyoruz,yoksa nerde bizi tınlayan
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Yükselbey sabredin diye haber salıyorsun demişsin.Keşke öyle olsaydı. Legendanın sıkıştırmaları sayesinde haber alabiliyoruz,yoksa nerde bizi tınlayan
    Selim hocam Efe’nin sıkıştırması çok etkili oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Senin hakkın ödenmez kardeşim. İlk ve son herşeyiyle uğraşıyorsun.Diğerarkadaşlar da seninle oldular, onlarda sağ olsunlar.Liderimiz,başkanımız,öncümüz sensin.Allah razı olsun.inşallah emekler boşa gitmez.
    Son düzenleme : batık; 27-07-2018 saat: 20:03.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Emeği geçen herkese teşekkür etmek bizim borcumuz. İnşallah sonunda mutlu oluruz. Herkes en azından parasına kavuşacak duruma gelir.

5.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Emeği geçen herkese teşekkür etmek bizim borcumuz. İnşallah sonunda mutlu oluruz. Herkes en azından parasına kavuşacak duruma gelir.
    Inş insaaaaallllllhhhhhh

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yıllarımızı verdiğimizbu sayfanın sessiz kalmasına gönlüm müsade etmiyor. En kötü dönemlerinde dahi bir kaç arkadaş burayı terk etmedik. Yine etmeyeceğiz. Cenk efendi biz halen burdayız sen nerdesin? Gemiyi terk etmiyoruz. Kaptan çık ortaya görelim adamlığını. Yürekli ol. Korkarak kaçarak bu dünya çekilmez. Onca insanın ahını alıyorsun. Bu ahlar senin ve ailenin yakasını bırakmaz. Bir şekilde çıkar senden.

7. şirket kurtarılır da borsaya dönerse serbest marjla mı açılır ?

8. Hiç dönen olmamış ki bir fikrimiz olsun. Ne dandik bir borsamız var arkadaş. Giden hiç dönmemiş. Kim kimi yakalarsa düzeni. Bence kurtaran arkasına bakmasın bile.

Sayfa 636/688 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •