Sayfa 637/688 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Dönsünde nasıl dönerse dönsün diyesim geliyor. Serbest marj ile açılma konusuna gelince olabilirliliği var bence. Ama kural ne diyor bilmiyorum.

Dönsünde,DÖNME olmasına bile razıyız 😁
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Döndüm kıbleye doğru açtım ellerimi , yalvardım Allahıma borsaya dönsün diyesim var😀😀😀

4. grup şirketlerinin vergi borcu sıfırlanmış, öz sermaye artmış olmalı.

5. Cengo efendi hisseyi kottan çıkartmasaydı ve kapanış fiyatından verip dolara geçseydik zararımız çıktığı gibi baya Bi kazanç da sağlardık. Bize çok borçlusun Cenk efendi çok. Ettirdiğin zararın haddi var hesabı yok. İnşallah helal süt emmiş biri olduğunu gösterir de zararlarımızı karşılayacak, yüzümüzü güldürecek bir fiyata çekersin hisseyi. Ha helallik almanın ederi nedir diyecek olursan 3'ten aşağısı kurtarmaz. 6 senedir bize çok ettin çok. Ahımızı alma. Mazlumun ahı indirir şâhı.

6. borsaya dönse yetr..

7. Cenk efendi tüm gücünü SPORPARK'a vermiş. İnceleyin bakın internet sitesini ne dediğimi anlarsınız. https://www.sporpark.com.tr/. Yenilenerek ve güçlenerek yoluna devam ediyor. SLAZENGER, ADİDAS, FORELLİ, ESEM,SKECHERS,CONVERSE,KANGAROOS,LAGEAR,LUMBERJACK , satmaya başlamış. Bunları alacak parayı nerden buluyor acaba. Her zaman dediğim gibi bu adam şeytana pabuçunu ters giydirir..

8. bayram dönüşü yine buradayız. cenk bey ????

Sayfa 637/688 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •