Sayfa 64/688 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Yarında tavan yapacak gibi. ytd.
    hep beraber bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by kell_adam Yazıyı Oku
    ... bole bir haberle bu hareketi yaptilar.iflas konusu alacak 1 milyon tl.ne olduda bu kaadar.costu hisse
    Aslında gerçekten de pek bi şey olmadı. Hatta ilk gün bir arkadaş daha böyle yazmıştı. Ne değişti diye. Tamamen spekülatif hareket ediyor. Temel verilerde bir değişiklik olmadı, 1-2 liraya da duraksız gidebilir dönüp tekrar 0,25 e de gidebilir. Zaten eski çıkışta yüksekten maliywtlemirken biz de 0,25 e kadar düştük devasa zarar yazdık. Belki birileri de düşüşten hemen önce satıp devasa kar etmiştir. Herşey olabilir. Ytd

3. Sn desenat, alıŞ satışta bekleyen lotlarda büyük bi değişiklik var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by kdrhsmkb Yazıyı Oku
    Sn desenat, alıŞ satışta bekleyen lotlarda büyük bi değişiklik var mı?
    130 bin eşleşme 510 bin bekleyen

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Üstad emeğinize sağlık.. 6 yıla yaklaştı Esemle birlikteliğim.. şunu gördüm, teknik-analiz vs tarzı şeyler işlemiyor..Gözaltı pazarında olduğu içindir belki.. Soluksuz 5-6 taban yaptığını da gördüm, tam tersi tavan yaptığını da gördüm..aynı şekilde transtürkte geçen yıl 17 kuruştan 1,81'e aralıksız tavan oldu..yaklaşık %1100 getirisi oldu iki haftada..Esemde kaçırılan bir nokta var: M.Ö.. Adamın elinde şirketin %20'si var.. Bu adam şirket için büyük sıkıntı oluşturuyor.. Geçen yıl ihtarname geri çekildiğinde aralarında yaptıkları anlaşmaya yoruyorum bu yükselişi.. Belli bir fiyat belirlediler ve fiyat o noktaya geldiğinde M.Ö Elindekileri boşaltıp, ceketini alıp gidecek.. Bu arada M.Ö nün de maliyeti bizim kadar olmasa da yükseklerde..Sendika satışlarında sürekli alım yaptı..
    Çok haklısınız. Sert hareketlerde, alışlar ve satışlar tavandan ve tabandan oluyor gözaltında. Teknik işlemiyor. Transtürk örneğinde de esemsin eski hareketinde de benzeri görüldü doğru. Ama dönüşte de bir fiyata gelip durağana sarmadılar. Trnsk taban taban gitti, esems de taban yaptı.

M.Ö konusundaki bilgiler için teşekkürler. Ama bu konuda şimdi bugün burnuna kötü kokular gelmeye başladı biraz. Dediğiniz gibi m.ö nün elindeki hisseleri belli fiyattan nakde çevirmesinde bir anlaşma var gibi. Ama bu hisseleri cankurtaranlar falan almıyor gibi. Yeni KY lere mal satıyorlar gibi bir durum var. Tavan fiyattan açıp zaten alış satış olmayacağı belli olan tavana yüklü alımlar yazılıyor ve Ky nin hisse peşinden kopması isteniyor olabilir :/ sadece bir soru işareti? 1.000.000 lottan fazla tavanda bekleyen lot varken eğer bunlar gerçek alıcı ise gerçekten almak istiyor ise niçin erkenden yazılmıyor lar. Sabah alıcı 100.000 lot oluyor hatta 90.000 satışta bekliyor(satış kısmında her tavandan m.ö olabilir mi acaba dedim kendi kendime) şimdi yine tavanda 500.000 lot bekliyor. Bu lot sahipleri eğer cankurtaranlar falansa sadece göstermelik tavan tavan yaptırıp bu tavanlar dan kyye satış yapılarak sürmek ve yeterli ky birikince onlara malı yıkmak olabilir mi?

Umarım bizi ky ky ye birbirimize bırakmazlar. Hemen tekrar 0,25 r gider yine bu hisse. Transtürk 1,80 den ky ky ye kalınca tekrar 0,40 a gitti hala 0,40 kuruş.

12:55 te mesela bir tek emir 85.000 lot satış var. Alımlar 3 er 5 er bir ky alımı gibi. BakalIm. M.ö nün maliyeti kaçtır acaba, bu ihtar göndermeden önceki aylarda hatta yıl boyunca esems 0,30 - 0,50 kuruş aralığındaydı. M.ö. nün maliyeti belki sonradan aldığı 0,25 lerden alışlar la falan da ortalama 0,45 kuruş falan ise bu seviyelerden boşaltsın diye anlaşılmışsa sıkıntı. Malı devralan ky değil de cankurtaranlar ise onların başka hesabı var olabilir. Yıllar önce bizim kucağımıza malı yıktıkları gibi olmaz umarım. Biraz belli eder belki kendini bakalım. Ytd.

7. 491.000 lot tavanda bekliyor. 13:55

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 64/688 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •