Sayfa 657/688 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Şalvar davası....Şerefsiz cenk,şalvarsever çıktı...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Memlekette adalet yokki..Slazengerların üstünde genceller etiketi..Eeee gencellere bu hakkı veren kim.Sözde esemin faaliyeti yok.Bal gibi de var da.Kapalı kapılar ardında cenk denen kişilik ne dolaplar çeviriyorsa..Ülkede adalet olsa, spk si mahkemesi ,cenkin bu oyununu ortaya şıp diye çıkartır,ama nerdeeee...spk kadar kul hakkı yiyen kurum tanımıyorum..zamanında herşeye izin verdiler,şimdi de ortada yoklar.Hiç mi Allah'tan korkunuz yok.İçinizden birinde şeref yok mu....8 yılımız gitti burda...o zaman bu hisseye 10 bin lira yatıranın parası enflasyonu ,falan filan dersen,nerden baksan 25-30 bin etmeliydi.....ama ne oldu...sıfır oldu...pul parası bile olmadı...Sebeb olanlar kına yaksın,baştada cenk denen ********,soysuz....

Aktaş,egyo,esems.asyab hep kapalı,hep kapalı,yeter artık....bir adalet sever yok mu bu ülkede !

4. arkadaşlar hepimiz beklemekteyiz, lakin neyi bekliyoruz ne durumdayız bilgi sahibi olan var mı

5. Hocam, hepimiz İmamı bekliyoruz. O geldi mi iş tamam. Mefta halen musalla taşında.

Yeni isimlerle tekrar üye mi olunuyor, yoksa zannettiğimizden daha mı kalabalığız??????????????
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

7. İsmi aman olmuş , turkon olmuş , venedik olmuş , legenda 1903 olmuş, batık olmuş ne fark eder. Dergahımız da herkese yer var. Bir olalım, iri olalım diri olalım hep birlikte Esem olalım. 😂😂😂

8.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Yeni isimlerle tekrar üye mi olunuyor, yoksa zannettiğimizden daha mı kalabalığız??????????????
    Kalabalığız ama kimsede ses çıkacak takat kalmamış. Bir olumlu habere coşar burası diye düşünüyorum

Sayfa 657/688 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •