Sayfa 670/688 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bekliyoruz halen. Pandemi nedeni ile ertelenmişti. Cenk kardeşte bekliyor. Tek umut o. Ondanda bir şey çıkmaz ise el fatiha..
    Esem Sport Ürünleri: imalat ve ithalatını yaptığı kinetix vb ayakkabı ve terlikleri satıyorlar ve kar ediyorlar.
    Firma satış yapıp kar elde ediyor.
    Firmaya kilit mi vurdularda borsadan atıldı kim yanlış yaptıysa ona ceza kesilmeliydi.
    SaPıK kurul mahkemeye gidin diyor.
    Türkiye’de mahkemeye gidersen mahkeme bir türlü sonuçlanmadığından yıllar sürüyor.

2. Cuma günü memleket müjdeli bir haber alacak. Cenk efendi sende Esem zedeler için bir müjde versen ne güzel olur.

Venedikcim,bize müjde olarak 3 'ün biri olur,her zamanki gibi..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Hocam dediğin gibi hep terste kaldık. Belki bir aksilik filan olurda müjde verir bu CENK denen şahıs🙈🙈🙈

5. transturkle esem ayni gun atildi ikisindende birsey olmaz ..bu iki boş sirketi birlestirsinler bide böyle deneselerdi belki ortaya bir sirket cikar ..
    transturke yeterince sardim birazda buraya sarayim dedim beyler

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    transturkle esem ayni gun atildi ikisindende birsey olmaz ..bu iki boş sirketi birlestirsinler bide böyle deneselerdi belki ortaya bir sirket cikar ..
    transturke yeterince sardim birazda buraya sarayim dedim beyler

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Birde. DMİSH. yani İDAŞ bunlar tam bir sahtekar nitelikli dolandırıcılar. Devlet İDAŞ'ın patronuna. ESEM'in patronuna siz ne ayak sahtekarsınız diyemiyor mu ne kanunu. Adamlar resmen insanları yasal olarak dolandırdı.

Diyemiyor😡Dediği ve de bizler için faydalı işler yaptığı zaman ,gerçek Borsa oluruz.Şimdiki Borsa ky'ı düdükleme borsası.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Diyemiyor😡Dediği ve de bizler için faydalı işler yaptığı zaman ,gerçek Borsa oluruz.Şimdiki Borsa ky'ı düdükleme borsası.
    Sayın batık. Ne oldu ESEM'in patronu çürük şirketi elektroparkı yamadı esemi yuttu buna ön ayak olan SPK güya sonra uygunsuzluk gördü. Mahkeme ve yargı yolu açmıştı. Tarihten ve mahkemeden haberi olan yokmu. Neden mahkeme yapılmıyor. Bu ne bağnazlık. Bu işin nitelikli dolancırılıkla hiçbir fark yok. İlginç sesde yok. Birde 0.33 kuruştan mal bagajlayan zatı muhterem vardı. Sesleri çıkmıyor. Çok ilginç.

Sayfa 670/688 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •