Sayfa 672/688 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    meteak geldiğine göre yakında canlanır burasi
    Ben söylemiştim satarken sattığımı da yazmıştım buradan benden sonra mahsun diye biri mal almış bu hisse de 1 milyon lota yakın 0.30 ortalama ile sonra 0.90 a kadar bir atak hareketinde satmış malları bildiğim bu kadar bu hisse ile ilgili Benim dönemimde üç defa aldım sattım bu hisseyi birincisi 0.78 den aldım 0.95 den vermiştim sonra 0.57 den aldım 0.65 den vermiştim sonra da 0.35 den almıştım 0.45 den vermiştim bana zarar ettirmedi dönemin en sağlam hissesi gibiydi benim için hatta keşke bunda kalaydım dedim Gen yatırım da batınca bunda kalsaydım hem 0.80 den satardım hisselerimi hemde gen yatırım da batmazdım o dönem de ama bilmiyorum tabi ki belki bende satmayabilirdim ve elimde kalabilirdi hisseler

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Ben söylemiştim satarken sattığımı da yazmıştım buradan benden sonra mahsun diye biri mal almış bu hisse de 1 milyon lota yakın 0.30 ortalama ile sonra 0.90 a kadar bir atak hareketinde satmış malları bildiğim bu kadar bu hisse ile ilgili Benim dönemimde üç defa aldım sattım bu hisseyi birincisi 0.78 den aldım 0.95 den vermiştim sonra 0.57 den aldım 0.65 den vermiştim sonra da 0.35 den almıştım 0.45 den vermiştim bana zarar ettirmedi dönemin en sağlam hissesi gibiydi benim için hatta keşke bunda kalaydım dedim Gen yatırım da batınca bunda kalsaydım hem 0.80 den satardım hisselerimi hemde gen yatırım da batmazdım o dönem de ama bilmiyorum tabi ki belki bende satmayabilirdim ve elimde kalabilirdi hisseler
    Mahsun en baştan beri alıyor.. onunkisi aşk.. yaklaşık 20 yıldır var elinde... işi inada bindirdi ve bir dönem 2,2 milyon lota kadar yükseldi... hakim ortak konumuna gelmişti... belki de bu yüzden BİST ya da SPK şirkete direktifte bulundu ve balon bir haberle her gün %20 marjla 7 tavan yaptık... 7. Tavanda ve ertesi gün (tavana yakın açtı) Mahsum hesaplamalarımıza göre 600 bin lot civarı sattı... şu anda 1,6 milyon lot var elinde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

3. Yıllarca elinde Esem hissesi bulunduran 3-5 arkadaş var. Aldığımız günden itibaren maliyet düşereceğiz diye 7-8 yıl düştükçe mal topladık. Kot dışına atılmadan kısa bir süre önce 0,23 -0,99 hareketinde belkide bir çoğumuz artık vedalaşmak üzereyken elimizde patladı. Yani hiç ummadığımız anda bizi yaktılar. Halen bir umut ile döneceğimiz günlerin gelmesini bekliyoruz. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Yıllarca elinde Esem hissesi bulunduran 3-5 arkadaş var. Aldığımız günden itibaren maliyet düşereceğiz diye 7-8 yıl düştükçe mal topladık. Kot dışına atılmadan kısa bir süre önce 0,23 -0,99 hareketinde belkide bir çoğumuz artık vedalaşmak üzereyken elimizde patladı. Yani hiç ummadığımız anda bizi yaktılar. Halen bir umut ile döneceğimiz günlerin gelmesini bekliyoruz. Ytd
    Sayın VENEDİK ve LAGENDA varmı bir ümit. Konkordoto ilan edip bir ara tahtası geçici kapanan EMİNİŞ bile 0.80 kuruştan 25 liraya geldi. İnanılır gibi değil.

5. Her zaman bir ümit oldu içimizde. İnşallah bir gün bu sayfadan güzel haberleri paylaşırız.

6. Gözaltı pazarına bakıyorum ne hisselerin fiyatı nerelere gitmiş. 5-10 kat fiyatları artan var. İşlem görüyor olsaydık acaba nerelerde olurduk demek bile canımı acıtıyor. Şerefsizler hepimizin canını yaktı. Bu pisliğin sebebi her kim varsa Allahtan dileğim inim inim inletsin onları. Gün yüzü görmesinler.

7.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Gözaltı pazarına bakıyorum ne hisselerin fiyatı nerelere gitmiş. 5-10 kat fiyatları artan var. İşlem görüyor olsaydık acaba nerelerde olurduk demek bile canımı acıtıyor. Şerefsizler hepimizin canını yaktı. Bu pisliğin sebebi her kim varsa Allahtan dileğim inim inim inletsin onları. Gün yüzü görmesinler.
    İnşallah ALLAH çarpar bunları. Knsızlar dolandırıcı sahtekarlar sizi insznlar babxnız güzide kulübün başkanının oğlu diye güvendi CENK . Niyazi ÖNEN'in ağzı süt kokan oğlu Mehmet ÖNEN den ve gözaltında uçan şirketleri görünce utanmıyormusun.

8. cenk ?????????????????????????

Sayfa 672/688 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •