Special Days Image
Sayfa 676/688 ÝlkÝlk ... 176576626666674675676677678686 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,401 - 5,408 arasý.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by carizma Yazýyý Oku
    Alabandan, esems de beklenti yi cenk belirler. Cenk ile görüþtün mu ? Cenk elindeki hisseleri tablo yapýp duvarýna asacak mi ?
    Esem Sporun en son varlýklarýna bakmýþsýndýr.2016 yýlýnda Varlýklarýný satýp sermayeye eklemiþlerdi.Þimdi tam anlamýyla hatýrlamýyorum ama hisselerin yaklaþýk % 90 halka açýktý ya da % 85 neyse Cenk efendinin elinde kuþ kadar hisse kalmýþtý. Sermayesi bitmiþti. Zaten bu nedenle borsadan þutlandý.
    Tüm alacaklar Esem Spor hisselerine çökmüþ.
    Bu durumda alacaklar bile zararda hisse fiyatý 0.00 olmuþ.
    Bir kaç virman olmuþ. Hisseler el deðiþtirmiþ. Fiyat ne derseniz kaç TL den almýþ derseniz 0.00 TL den...
    Ha 0.00 TL den sat ya da duvara as ayný þey...
    0.48 TL ile borsadan atýldý. Sonraki borsa dýþý satýþlara bakýn 0.00 TL
    Sermayesini yemiþ bitirmiþ Halk bankasýna ona buna dünya borcu olan alacaklar tüm varlýklarýna el koyabilmek istemiþler.
    Borsa dýþý fiyatýna baktýnýz mý?
    0.00 TL
    Boþ boþ yazmayýn.
    Azýcýk bir araþtýrma yapýn.
    Ha benim elimde hisse var mý? Var...
    Kýsaca çok bir Ümit yok Cenk’ten bir halt olmaz.
    Ha ben buradaki zararýmý Afyon, Kent, BJKAS ve Burva dan çýkarttým.
    Esen Spor geri döner mi?
    Sadece isim hakký vs ile desekte tüm borçlarýný ödeyecek birileri çýkar mý?
    Bilinmez...
    Tek bir yorum biz KY toplanýp bir hisseye girsek daha mantýklý olur diye düþünüyorum.
    Yoksa tüm hisselerde tahta yapýcý SPEK hareketlerini bekler dururuz.
    Son düzenleme : Alabandan; 10-12-2020 saat: 01:15.

2. Cenk efendi , Esem borsa kotundan þutlanmýþ , yatýrýmcý batmýþ onun derdinde deðil. Devletten alacaðýnýn derdine düþmüþ onun peþinde. O tahsilatý yaptýðýnda paralarý alýp Esem için dönüþ yapar mý? Yoksa o paralarýda hokus pokus yapar mý? Cenk efendiyi nasýl tanýrsýnýz? Cevabý herkes biliyor.

3.  Alýntý Originally Posted by venedik Yazýyý Oku
    Cenk efendi , Esem borsa kotundan þutlanmýþ , yatýrýmcý batmýþ onun derdinde deðil. Devletten alacaðýnýn derdine düþmüþ onun peþinde. O tahsilatý yaptýðýnda paralarý alýp Esem için dönüþ yapar mý? Yoksa o paralarýda hokus pokus yapar mý? Cenk efendiyi nasýl tanýrsýnýz? Cevabý herkes biliyor.
    Cenk efendinin alacaðý parayý alacaklarýnýn haberi varsa haciz sýrasýna girmiþ olabilirler...

ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Þ.

Alýntý Originally Posted by Alabandan Yazýyý Oku

Sadece t ye takýlma sondaki t nin anlamý farklý...
    2020 genel kurul toplantýsý oldu ise bir haber göstersen de herkes görsün.
    Bir þirket için özel þirket yeminli mali vs denetim, mali tablolar vs bilgileri göster 2019 da iflas etti o günden bu yana tek haber göster.
    Þirket internet sitesinde 2019 iflas sonrasý bir bildirim yok.
    Þirket telefonlarý kapanmýþ. Cevap yok.
    Adresi çýkmaz sokak olmuþ
    Verdiðin linkte varsa bir haber haberi bul gönder ki bizde görelim.
    Verdiðin linke biz kaç kere baktýk, 2019 sonrasýnda haber bulamadýk.
    Verdiðin linkte 402 sayfa 4012 haber var ama ne hikmetse Esem haberi yok
    Önce araþtýr sonra yaz ki bir.þey biliyor desinler.
    Yazmayý çok seviyorsun ya iflas bayraðýný dikmiþler haberin yok herhalde yok olmadý internetten ya da mahkeme kararýna baksan iyi olur burada yazarsýn.
    Geçmiþ olsun.
    Duvara asarsýn hisselerini elinde varsa...
    Akþam akþam moral bozuyorsun... 2019’da iflas ettiðine dair ispatýn var mi? Ýflas durumlarý ticaret sicil gazetesinde yayýnlanýr... bul at buraya biz de öðrenelim... çýk git þirkete görüþ kiminle görüþmek istiyorsan... istersen gel beraber gidelim...yüz yüze Eylül ayýnda 2 defa , whatsapptan daha bugün görüþtüm , cep numaraný yaz özelden, ekran görüntülerini atayým...muhtemelen hisseye 2008 Temmuz ayýnda girdin... burda biz yýrtýndýk, canýnýz yanar girmeyin , biz yandýk siz yanmayýn diye... seni gibi tipler o zaman da saldýrmýþtý.. kes sesini, tahtacý mýsýn, spek sen misin vs tarzýnda ...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERÝ YARABÝLÝR NE DE BOYCA DAÐLARA ERÝÞEBÝLÝRSÝN...

5.  Alýntý Originally Posted by legenda1903 Yazýyý Oku
    Akþam akþam moral bozuyorsun... 2019’da iflas ettiðine dair ispatýn var mi? Ýflas durumlarý ticaret sicil gazetesinde yayýnlanýr... bul at buraya biz de öðrenelim... çýk git þirkete görüþ kiminle görüþmek istiyorsan... istersen gel beraber gidelim...yüz yüze Eylül ayýnda 2 defa , whatsapptan daha bugün görüþtüm , cep numaraný yaz özelden, ekran görüntülerini atayým...muhtemelen hisseye 2008 Temmuz ayýnda girdin... burda biz yýrtýndýk, canýnýz yanar girmeyin , biz yandýk siz yanmayýn diye... seni gibi tipler o zaman da saldýrmýþtý.. kes sesini, tahtacý mýsýn, spek sen misin vs tarzýnda ...
    2020 genel kurul toplantýna ne olmuþ. Neden yapmamýþlar neden finansal bilgileri açýklamamýþlar sorsaydýn.
    Yazmayý seven Whatsapp dan konuþan arkadaþ. Tüm yatýrýmcýlar þirket telefonlarýný arýyor ulaþamýyor .Esem spor internet sitesinde mali finansal bilgilere neden ulaþamýyormuþ. Ne hikmetse tek sen ulaþýyorsun ulaþtýðýn telefonu paylaþsaydýn bu forumdaki arkadaþlar arayýp sorarlardý.
    Whatsapp dan konuþan arkadaþ video kaydý gönderseydin.
    Ben gerçekleri yazýyorum Esem sporun internet sitesine gir oradaki telefonlarý ara cevap veren var mý? Ya da herkes arasýn. Site mali finalsal bildirimlerini ara yok olmadý git link verdin ya orada var dedin bul çýkart boþa laga luga yapma...
    Ýddalý olan sensin kapta var diye bul dedik.
    Ýflas eden ya da faaliyetini kapatan limited veya anonim þirketleri ne zaman tasviye olur þirkete ne zaman mühür vurulur sicilleri ne zaman silinir öðrende gel.
    Boþ boþ yazma
    Azýcýk iddianý ortaya koy...
    çok çalýþman lazým daha çok..
    Kaptan bir haber bulamadýn burada cevap yazýyorsun
    Þirket telefonunu arayýnca ya telesekreter çýkar sonra santraldeki görevli ne Hikmet ki hiç bir cevap yok ha di bana denk geldi diyelim sen ara bir cevap alýrsan formdaki hepimiz arayalým.
    Esem spor iflas diye internete yaz haberleri burada yayýnla ben þahsen yayýnladým...
    Valla ne yapacaðýný yazmaktan yoruldum.
    Azýcýk bir araþtýrma yap ki bir þey biliyor diyelim.
    Hodri meydan...
    Valla þu haline gülmekten kendimi alamýyorum...
    Cenk efendinin elindeki kuþ kadar kalan hisselere haciz el konulduðunu bilmiyorsun.
    Cenk efendinin elindeki kuþ kadar kalan hisseler haricinde alacaklarýna haciz var.
    Git mahkeme kararlarýný oku...
    Whatsapp çý arkadaþ sen þimdi Cenk efendinin nerede olduðunu da öðrenmiþsindir.
    Forumda merak edenler vardý. Whatsapp numarasý versende arkadaþlarda öðrense...
    Adamlarý þirket telefonundan arýyoruz ulaþamýyoruz Whatsapp çý arkadaþ görüþüyor.
    Tüm bilmek istediklerinizi Whatsappdan yerinize sorsun... ya da numarayý paylaþsýn. Herkes kendisi sorsun...
    Paylaþýlan numarayý kontrol etmeyi unutmayýn kimin adýna vs...
    Þu Cenk efendi milleti yedi bitirdi.
    Bu arkadaþ bizi gülme krizine soktu.
    Neyse varolasýn sen burada olduðun sürece aðlanacak halimize güleriz...
    Bir tane bildirim vs istedim genel kurul toplantý bilgisi kap ya var dedin.
    Hodri meydan göster ya da sus artýk ki bir þey biliyor desinler...
    Arkadaþlar inþaAllah Þirketi birileri satýn alýr alsa bile borsaya döner mi bilinmez.
    Ama herkesin isteði olsun Esem bir þekilde küllerinden yeniden doðdunda herkes zararýný çýkartsýn.
    Ben buradaki parayý da hisseleri de unuttum artýk
    Kalýn saðlýcakla...
    Son düzenleme : Alabandan; 11-12-2020 saat: 02:23.

6. Bu tartýþmanýn hiç bir anlamý yok. Esem ile ilgili tüm olumsuzluklarýn ve dönen dolaplarýn sonucu duvara tosladýðýný çok uzun zaman önce yazdýk. Öz sermayesini ekside olduðu, faaliyeti olmadýðý, Esem üzerinden bir çok hile yapýldýðý açýk ve netti. SPK kendi eliyle onayladýðý süreci daha sonra suç iþlenmiþtir onayý ile yatýrýmcýya bedel ödettiði bir orta oyununa kurban gittik. Netice itibarý ile olan Esem hissesi yatýrýmcýsýna oldu. Ýflas etti etmedi, telefonlarý çalýyor çalmýyor, muhattap var yada yok hepsi boþ. Bunu düzeltecek olan Cenk denen þahýs. Parayý bulacak geri dönecek , isterse. Para yoksa zaten iþ bitti. Görünen o ki halen para yok ortada.

Ulan cenk bey,borsa tarihinde senin gibi 3,5 kiþi vardýr. Seni ekonomi bakalým,bizi dünya lideri yapmazsan þayet, namerdim. Büyüksün vesselam...
    NE ELBÝSELER GÖRDÜM,ÝÇÝNDE ÝNSAN YOK ; NE ÝNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBÝSE YOK...

8. ESEM derin bir sessizlik içinde.. Ne gelen var ne giden .. Yatýrýmcý periþan. Ne soran var ne arayan.. Cenk efendinin iþleri týkýrýnda umurunda mý Esem zedeler.. Bir gün belki..

Sayfa 676/688 ÝlkÝlk ... 176576626666674675676677678686 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •