Special Days Image
Sayfa 680/688 İlkİlk ... 180580630670678679680681682 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bayramın kutlu olsun cenk cankurtaran.

Artık bizim de bayram etme vaktimiz gelmiş olsun carizma bey..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Dünya borsa,tarihininde cenk gibi adam yok.Şirketi borsadan atılmış,daha tek bir,açıklaması yok...Ee bazı analar yiğit doğurur...bazıları da ..
    Son düzenleme : batık; 14-05-2021 saat: 00:30.

Dünya borsa,tarihininde cenk gibi adam yok.Şirketi borsadan atılmış,daha tek bir,açıklaması yok.Çok kişinin bedduasını aldın cenk,yatacak yerin yok.Bir insan şirketini borsaya açmış,binlerce yatırımcısı var..Ama onu düşünen ne patronu var ,ne de hukuku....Ben böyle patronun,düzenin yüzüne tüküreyim...

5. Güz mevsimi

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Dünya borsa,tarihininde cenk gibi adam yok.Şirketi borsadan atılmış,daha tek bir,açıklaması yok.Çok kişinin bedduasını aldın cenk,yatacak yerin yok.Bir insan şirketini borsaya açmış,binlerce yatırımcısı var..Ama onu düşünen ne patronu var ,ne de hukuku....Ben böyle patronun,düzenin yüzüne tüküreyim...
    mahkeme ne zaman.

6.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    Bayramın kutlu olsun cenk cankurtaran.
    dile kolay 10 yıl olmuş, beni batırdın dert değilde eşe dosta da aldırmıştım yıllarca onun mahcubiyetini yaşattın bana cenk hakkımı helal etmiyorum sana. bardağın dolu tarafından bakarsak bedeli ağır olsa da 2017 yılından beri bist 30 hissesi dışında hisse almamayı öğrettin bana. ortaklarıma da tavsiyem piyasa kan emici kaynıyor Bist30 un dışına çıkmayın düşse de eninde sonunda ederine geliyor.

7. babalar gununuz kutlu olsun.

Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    babalar gununuz kutlu olsun.
    Bu borsa bizde, moral mi bıraktı...Esemden sonra artı da battı.Canları cehenneme ********lerin...

Sayfa 680/688 İlkİlk ... 180580630670678679680681682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •