Sayfa 646/688 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    En az 10 yıllık haber
    Haberin eski olduğunu biliyorum. Emsan Emaye tel sanayi AŞ. Cankurtaran holding AŞ nin iflasını istemiş. Hissesi varmış vs vs. Paraları transfer ettikleri belli. Hissedarsa bizde hissedarız %13 lük hisse karşılığındaki parayı mahkeme veznesine yatmasını yoksa iflas açıklanasını istiyor. Bizden önce hemen başvurup içerde para varsa kurulan şirkete aktaracaklar. Esemzedelerde ortak bir noktada birleşip mahkemede hakkını aramalı 7 gün içinde mahkeme veznesine yatırılmasını istemeli. Erken başvuran kalan malı parayı vs yi götürür.

Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Haberin eski olduğunu biliyorum. Emsan Emaye tel sanayi AŞ. Cankurtaran holding AŞ nin iflasını istemiş. Hissesi varmış vs vs. Paraları transfer ettikleri belli. Hissedarsa bizde hissedarız %13 lük hisse karşılığındaki parayı mahkeme veznesine yatmasını yoksa iflas açıklanasını istiyor. Bizden önce hemen başvurup içerde para varsa kurulan şirkete aktaracaklar. Esemzedelerde ortak bir noktada birleşip mahkemede hakkını aramalı 7 gün içinde mahkeme veznesine yatırılmasını istemeli. Erken başvuran kalan malı parayı vs yi götürür.
    Abi %13 ne, yeni şirket ne??? Hangi para Hangi vezne?? Emsan Emayenin önce bi eski ortaklık yapısına bakın... ito.org.tr’den Bilgi bankasına girip ünvandan bi sorgulayın. Sonra bemka ‘nın veya sarkuysan ‘ın internet sayfalarında “hakkımızda†yazan bölümüne girin, taşlar yerine oturacak... çok farklı bir noktadasınız şu anda
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Cenk efendi, kottan atılan transtürk, anelt açıklama gönderiyorlar.Sen daha 1 açıklama yapmadın.Nasıl bir insansın sen.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. Üstad, Cenk ve İnsanlık hiç uzaktan yakından ilgisi olmayan iki şey. Umarım bir gün insan olduğunu hatırlar.

Umarım,inşallah...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    t tcdd ya eaygw dygs1y7cd5
    Gönderi
    147
    Perşembe son mahkemesi var. Parayı yatırmamış ise iflas kararı verilecek. Yatırmış ise sürünmeye devam edeceğiz.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Ne olacaksa olsun be hocam. Yıllardır çektiğimiz acı biter.

Sayfa 646/688 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •