Sayfa 649/688 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaşlar son durum nedir? Bilgisi olan var mı?

BLA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

3. Arkadaşlar Esem Spor hakkında iflas davası var mı? Ben yok biliyorum

4. Aynı şekilde. Yok diye biliyoruz. Gerçi bu Esem, ne yapacağıda belli olmaz. 😂😂

BYKANKİ bu size, hala okuyorsunuzdur umarım buraları

resmî olarak Cenkin, Özlemin, Emrenin ve Halukun elinde Esem hissesi yok... Bunların yöneticilikleri Cankurtaran holdingteki sermaye paylarından dolayı.... yani Cankurtaran holdinge sahip oldukları için ve cankurtaranın elinde %14 civarı Esem spor hissesi olduğu için holding adına Esemi yönetiyor bu adamlar... Can alıcı nokta burası, iflasın açılması ile birlikte Cankurtarangillerin holdingte bir vasfı kalmadı ve holdingin ve dolayısıyla esemin yönetim ve temsili iflas idaresine geçti..çünkü hakim ortak yerine onlar geçti şu anda...Ta ki iflas masası Esem hisselerini satıp , bu yolla holding ve elektropak ile esemin ilişkisini sona erdirinceye kadar yönetim ve temsil kendilerinde...orda satılacak hisseleri kimin alacağı önem arz ediyor.. satışa çıkarılacak toplam %16 hissenin (%13,69 holdingte,%2 Elektropakta)tamamını kim alırsa hakim ortak o olacak... mesela bu hisselerin %4 ünü siz alırsanız RESMİ olarak hakim ortak siz okursunuz...zira geri kalan satılacak hisse %12 olur...hepsini 1 kişi de alsa şirkette 2. Planda kalır, sizin şu andaki durumunuza düşer....bu tehlikenin Cenk de farkındadır ve muhtemelen apar topar bir genel kurul yapılacaktır...ama genel kurul çağrısı yapması için de en az %5 hissesi olması gerekiyor...kimde olduğu belli olmayan !!! 7 milyon lotun sahibi yakınlarda belli olur diye düşünüyorum...gayrimenkullerle ilgili davaları biliyorsunuzdur sanırım.. düşünsenize mahkemenin kısa zamanda Lehimize karar verdiğini... ne filmler döner, Cengaver şirketin %50si bende diye çıkıverir meydana... yani uzun lafın kısası , sendika satışlarından topladıkları yakında tek isimde toplanabilir...
    Son düzenleme : legenda1903; 29-12-2018 saat: 23:53.
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Sanırım engelliyim, bulamadım kendilerini..: sayfa linkini Facebooktan iletse ya birisi kendisine

7. Türk ticaret kanununa göre kesin bilgim yok ama hakim ortak iflas ettiği an iştiraki olan şirketler de eğer yönetim kendisinde ise onlarında iflası verilmiş sayılır mı bilemem yani esem spor hukuk açısından yok durumda olabilir bu işin hukuk tarafı önemli olan tarafı bu değil

Önemli olan kısmı bunlar cankurtaran holding in iflas davasının düştüğünü söylemediler mi kap ta şimdi bu ne peki demek yanıltıcı bilgi vermişler kap a bu işten karlı çıkanlar olmuş mesela o lotları toplayan bir mxxxxx isimli yatırımcı vardı 1 milyon lot toplamıştı bu habere kadar elinde idi haber bir çıktı hisse tavan tavan 0.90 kadar yükseldi 0.30 lardan düşün adam yüzde 200 kar yaptı ve muhtemelen o lotları yükselişte sattı ama kap haberine göre oldu bu işler bundan hiç kimse neden bahsetmiyor acaba

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    bu nedir şimdi verilen iflas davası nedir

Sayfa 649/688 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •