Sayfa 667/688 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    Cenk Hafızayı Kurtarirmi ?
    Önür tarafı düşünürse şayet kurtarır...Ama hiç ümidim yok.Yaptıkları ortada zaten,yapacaklarının teminatı demeye gerek yok.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. trt teletexten çıkarılmışız

3. bu adamın dönmeye niyeti yok bizde mal mal bakıyoruz...

4. Corona,morona, virüs , mirüs, george floyd, isyan, misyan, yağma ,mağma. Hayat hızla gelip geçiyor. Bir sen geçemedin ey insan evladı cenk..yatacak yerin yok senin bu dünyada..

5. Allah'ım sen yüce sin kullarını yaşatan ,ve öldüren sensin dualarım odurki Bizim alinterimizi kandırıp çalan ve hala daha nefes alıp yaşayan,sevikleri ve en yakınında olan bu hırsız nankör beşpara etmez kulunu en ağır ve en zalim dertleri musallat et gulmesinler ve mutlu olamasinlar ta nesiller boyunca hep azap çeksinler duamız odur yarabbim..

Âmin inşallah.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. %74 Halka açık olan bir firma hatalı yönetimden dolayı borsadan atılması bence hatalı bir karar.
    Burada Cankurtaran ailesine değil halka ceza kesiliyor
    SPK bu şekilde şikayette bulunmalısınız hata yolsuzluk görevi kötüye kullanma varsa SPK sadece o kişiye veya kişilere ceza kesmeli % 74 halka açık bir firmaya ceza kesilmemeli niketimde bu %74 lük hissenin parasını takas bankasında dururken bu şirketin %74 hisse halk tarafımdan açılarak yönetim kurulunun değiştirilmesi gerekir ve borsada işlem görmesi gerekir.
    SPK ya şikayette bulunun siz % 25 hissesi bulunan cankurtaran ailesine ceza kesmiyorsunuz demelisiniz.
    SPK ya başvurunuz...

Ortaklık yapımızın son hali söyledir
    %13,69 CANKURTARAN HOLDİNG AŞ.
    %2,00 ELEKTROPAK ELEKTRİK SAN AŞ.
    %74,13 HALKA ARZ
    %10,00 ESEM SPOR GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    %0,18 ALİ CÜNEYT CANKURTARAN

8. Hocam, kimi kime şikayet edeceğiz. Bu işin her tarafında üç kağıt var. Yatırımcıyı korumak amacı ile yatırımcı batırıldı. Bu işte parmağı olan herkes suçlu. Adalet aramak hakkımız ama nerde adalet nerde hukuk. Borsadan atılalı 2 yılı geçti. Resmen dolandırıcılık yapıldığını tespit eden SPK kılını kıpırdatmıyor. Topu perişan olmuş yatırımcıya atıp dava açma hakkınız var diyor. Kendisi ne yapıyor? Kısaca bu ülkede adaletsizlik hırsızlık hukuksuzluk almış başını gidiyor. Olanda garibana oluyor. Ytd

Sayfa 667/688 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •