Sayfa 671/688 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Diyemiyor😡Dediği ve de bizler için faydalı işler yaptığı zaman ,gerçek Borsa oluruz.Şimdiki Borsa ky'ı düdükleme borsası.
    Sayın Batık bu patron ne zaman kim nasıl dava edicek. Neredeyse borsa kotundan çıkalı ESEM ÜÇ yıl oldu. Evet bu adamı BİST ne zaman dava edecek yada biz . Tamamen adama göz yumarak İFLAS ETMİŞ ELEKTROPARKI. ESEME iştirak yapan ve buna yardımcı olan çeteler ne olacak adı hırsız kan emici utanmazlar. Ne biçim kanunlar MOBİLYA satan İDAŞ. isim değiştirerek soyguna izin veren ********ler tam bir çete olmuş bunlar. Çoluk çocuğunuzdan alayınızdan çıksın.

2. Bu ülkede güçlülerin adaleti işliyor. Mazlumun, garibanın hakkını gasp ederek kanlarını emen bir sistem mevcut. Göz göre göre soyguna , hırsızlığa göz yumanların şerefli olduğu , haksızlığa uğrayanların rezil ve sefil olduğu sistem bu. SPK ve BİST yönetiminin açıkça kabul ettiği ve tescil ettiği vurguna ses çıkartmayıp sözde ahkam keserek yatırımcıyı koruma gibi aşağılık bir söylem ile yatırımcıyı geri zekalı bir duruma düşürmesi milletin ağzı ile değil başka bir yeri ile gülmesinin gereğidir. Suçu bildiği ve belirttiği halde herhangi bir dava açmayan bu hırsızlığın üzerine gitmeyen veya gidemeyen beceriksiz basiretsiz yönetimlerin yatırımcı lehine iş yapacaklarını düşünmek hayalcilikten öteye gidemez. Esem Spor yatırımcısı göz göre göre ve bile bile zarara uğratılmış ve hakları gasp edilmiştir. Buna neden olan başta Cenk Cankurtaran ve SPK ile BİST yönetimine beddua ediyoruz. Kim ki buna sebep olmuştur bize yaşattıklarının kat ve kat fazlasını kendileri ve aileleri yaşasın.

Âmin. 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Amiinmn

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. cenk nerede yasıyor acaba , yurt dısına mı kactı ?

6. Cenk efendi ordamısın? Geldiysen kapıyı 3 defa tıkla🤣🤣🤣

7. Cenk e kızmayın bence ben esemleri sattım o dönemde 0.45 den gittim Gen yatırım aldım 0.50 den oda aynı sene içinde borsadan atılınca benim sermaye yok olmuş oldu yani batmış oldum demek istediğim gidecek olan gidiyor bir şekilde yine

Ama çok yazı yazmıştım burada eski emektarıyım buranın ESEM in ne halay çekerdim burada

Esem şu an borsada olaydı en az bu da 5 tl olurdu belki 10 tl olurdu Bir masa bir sandalye şirketlerinin hisseleri bile olmuş 15 tl düşün yani şu borsada

8. meteak geldiğine göre yakında canlanır burasi

Sayfa 671/688 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •