Sayfa 18/688 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 137 - 144 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. bu sıfatı malum şahsın şirketinden bir cacık olmayacak mı ? Bekle bekle..Babasının binde biri karakter olmazmı bir çocukta

2. Bu sıfatı malum şahsın şirketinden bir cacık olacaksa biz de bur da olacağız. Onların da kafasını karıştıran bu. Bu adamlar neden halen hisse de bekliyorlar diye. Sanırım onlar da aynı şeyleri bizim için düşünüyorlar. 5 yıldır geri alamadılar tek bir lot dahi. Paylaşmayı öğrenirler umarım...

Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bu sıfatı malum şahsın şirketinden bir cacık olacaksa biz de bur da olacağız. Onların da kafasını karıştıran bu. Bu adamlar neden halen hisse de bekliyorlar diye. Sanırım onlar da aynı şeyleri bizim için düşünüyorlar. 5 yıldır geri alamadılar tek bir lot dahi. Paylaşmayı öğrenirler umarım...
    Neden 5 yıldır beklediğimizi onlar gayet iyi biliyorlar.% 50 zararda olsak lanet ederiz ,çıkarız ama ,şahsen şu an 10,hatta 15 kat artar sa zararimuzi amca cikarabilecegimuz hisseyi niye satayım.40bin liralık hissem,olmuş 2bin500 lira...kim satar....bunlarrin amacı maalesef hisseyi ,yani şirketi batırmak.varsın2500 liram da batsın. Ya da hiç olmazsa bir umut deyip ,zararirimizin bir kısmını varsa nasipte kurtarmak..Her zaman dediğim gibi inşallah sonu ,sefillikler içinde olur.Şeref yoksunu canını okuduklariminin...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. https://www.facebook.com/groups/1229...0074363745028/ bitleselim tum borsa magdurlari ortak yazalim guclu olalim

5. HADİ BAKALIM BURDAN YAK
    A) 31/12/2016 tarihli finansal tablolarla ilgili olarak bağımsız denetçi tarafından işletmenin sürekliliğine ilişkin belirsizliklere dikkat çekilmiş olması, gayrifaal olan ve hakkında açılmış iflas davası bulunan ana ortak Cankurtaran Holding'ten olan 10,8 milyon TL tutarındaki alacağa karşılık ayrılmaması hususunun bağımsız denetçinin şartlı görüş dayanaklarından biri olması, Şirketin 31/12/2016 tarihi itibarıyla sermayesinin % 83'ünü kaybetmiş olması, Şirketin halihazırda yeni ticari mal tedariği yapmayarak yalnızca stoktan satış yapması, Esem Spor dışındaki tüm grup şirketlerinin faaliyetlerini sonlandırmış olması, Elektropak ve Cankurtaran Holding aleyhine açılmış iflas davaları bulunması, vadesi geldiği halde ödenemeyen personel ve kamu borçları bulunması nedenleriyle Şirketin Kotasyon Yönergesi'nin "kottan çıkarma" şartlarını düzenleyen 23. maddesinin 1. fıkrasının "Ortaklığın faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansman sıkıntısına düşmüş olması" şeklindeki (d) bendi kapsamında uyarılmasına,

B) Şirketin bağlı ortaklığı Elektropak ve hâkim ortağı Cankurtaran Holding aleyhine açılmış olan 23/06/2016 tarihli iflas davalarını gecikmeli olarak 27/01/2017 tarihli özel durum açıklaması ile kamuya duyurması sebebiyle Kotasyon Yönergesinin 23. maddesinin 1. fıkrasının (a) bendi kapsamında uyarılmasına, bu uyarının Kotasyon Yönergesinin "Kotta Kalma Şartları" başlıklı 32. maddesinin 1. fıkrasının (a) bendi kapsamında birinci uyarı olarak değerlendirilmesine

karar verilmiştir.
    KARA DELİĞE GİRİYORUZ

6. Biz de mağdur olma yolunda ilerliyoruz...senin gibi spk ya ...her taraf ******** olmuş...birleşmeye izin verdin boş şirketle sikt..bıraktın öz sermayeyi...akşama kadar söveceğim ...senin gibi sisteme ...

Transtürk vs birkaç şirket de 30.11.2015 te uyarılmış hatta faaliyete başlamaları için 30.11.2016 ya kadar süre verilmişti.. Hale'n gayrifaal durumdalar.. ve transtürkün fiyatı bizim iki katımız..keşke SPK işi buralara getirmeseydi de elektropakın devrinde izin vermeseydi.. iyi tarafından bakıyorum; bize olan olmuş zaten Cenk de batsın...

Madde 23- (1) Aşağıdaki hallerde, Yıldız Pazar, Ana Pazar, Gelişen İşletmeler Pazarı ve Yakın İzleme Pazarında işlem gören paylar Yönetim Kurulu kararı ile sürekli olarak Borsa kotundan çıkarılabilir. Yönetim Kurulu, kottan çıkarma kararını vermeden önce ilgili ortaklığı durumunu düzeltmesi için uyarabilir, ortaklığa süre verebilir, Yıldız Pazar, Ana Pazar ve Gelişen İşletmeler Pazarı’nda işlem gören payların Yakın İzleme Pazarına geçmesine karar verebilir veya uygun gördüğü diğer tedbirleri alabilir

d) Ortaklığın faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansman sıkıntısına düşmüş olması,

Kotta kalma şartları

Madde 32- (1) Sermaye piyasası araçları Borsa kotunda bulunan ortaklıklar ve ihraççılar aşağıda yer alan durumlardan herhangi birinin oluşması halinde kotta kalma koşullarını kaybetmiş sayılırlar.
    a) Bir takvim yılı içinde kamuyu aydınlatma yükümlülüklerinin yerine getirilmemesi nedeniyle Yönetim Kurulu tarafından 3 defa uyarılmış olması,

Sayfa 18/688 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •