Sayfa 682/688 İlkİlk ... 182582632672680681682683684 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

keşke gene işlem görüyor olsaydı çocukluğumun kağıdı

2. ESEM'den ses yok.

3.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    ESEM'den ses yok.
    Holding ve iştirakler gitti. İstanbulda arsalar vardı ne oldu. ADAMIN umurunda değil ESEMSPOR hissesindeki yatırımcılar. Bu gözaltına giren şirket patronlarina kimse yaptırım uygulamıyor. Onun için umursamıyor. İlâhi adalet var tabi...bakalım orda ne yapacak

4. Ali Cüneyt Cankurtaran vefat etti. 21.11.2021 Allah rahmet eylesin.

5. yok artık. bir selam veren kalmamış.. inşallah hiç kimsenin saglık problemleri yoktur.

6. Hey gidi Esem, ne günlerimiz geçti bu sayfada. Hem paramızı hem de ümitlerimizi yok ettin. Cenk denen patronun yatacak yeri yok bu dünyada. Bir çok kişinin alın terini çoluk çocuğunun rızkını yedi. Bir kere olsunda çıkıp tek bir kelime edecek cesareti bile gösteremedi. Bu kadar insani vasıflardan yoksun beceriksiz miras yedi birindende başka bir şey beklemek zaten hata. Bir de bir dava muhabbeti vardı. O da hayal oldu. Dava sonucu ne oldu ne bitti kimsenin haberi yok, bir açıklamada yok.

7.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Hey gidi Esem, ne günlerimiz geçti bu sayfada. Hem paramızı hem de ümitlerimizi yok ettin. Cenk denen patronun yatacak yeri yok bu dünyada. Bir çok kişinin alın terini çoluk çocuğunun rızkını yedi. Bir kere olsunda çıkıp tek bir kelime edecek cesareti bile gösteremedi. Bu kadar insani vasıflardan yoksun beceriksiz miras yedi birindende başka bir şey beklemek zaten hata. Bir de bir dava muhabbeti vardı. O da hayal oldu. Dava sonucu ne oldu ne bitti kimsenin haberi yok, bir açıklamada yok.
    Venedik hocam mevcut durum bitince bu gözaltında çok şirket patronunu bence o zaman yargılanır. Bunlar küçük yatırımcıya zülüm etmek için girmisler

8. Bu hırsızlar yargılanmaz. Olan her zaman yatırım yapan bizlere oluyor. Ben hiç bir patronun yaptığı hırsızlık yüzünden ceza aldığını görmedim. Bu karakter yoksunu herkesin gözüne soka soka şirketi batırdı. SPK sesini çıkarmadı tescilli suç işlediğini bile bile göz yumdu. Kot dışına attıktan sonra yatırımcıyı korudum dedi işin içinden sıyrıldı. Olan ortada kalan bizlere oldu. Bizlerde hiç bir hak arama içine girmedik. Herkes battığı ile kaldı. Buda patronun ekmeğine yağ sürdü. Nasılsa hakkını ne arayan vardı nede soran. Oda keyfine bakıyor. Bizlerde batırdığımız para ile kaldık. SPK ise hiç bir adım atmıyor bu konuda. Suçlu bulduğu patron hakkında hiç bir yasal süreç dahi işletmiyor. Ülke kim kimi düzerse mantığı ile yürütülüyor.

Sayfa 682/688 İlkİlk ... 182582632672680681682683684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •