Sayfa 7/688 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

yazık şu kağıdın durumu bu pazarda ne kagıtlar nerelere gıttı esem ne yapmaya calısıyor

2. sanırım batıyoruz ... mö neden topladı yoksa ondan alamıyorlar mı lotları ...

3. Bu kadar Ali Cengiz oyununun döndüğü bir hisse yoktur sanırım. SPK'nın bu hisseyi gözaltı pazarında dahi bulundurması hata. Akşam akşam insana sövdürüyorlar. Nasıl bir boka batmışız be kardeşim Lanet olsun..

4. şimdi de 580 bin tl defter değeri olan hatta hesaplanamayan elektronun 3,8 milyon borcunu yüklenin ohhhh ne güzel dünya bu kadar pisliği esem üzerinden temizlediniz.spk da uyusun ancak

5. diğer forumda yazmısın resmen battık s..c..k falan....

boşver kardeşim batsın bu dünya

Elektropak üretip Elektromet'e sattı, Elektromet 2015 Ocak Ayında 4.474'e elektrosan' a sattı, birkaç ay sonra Elektrosan aynı malı yaklaşık 5 milyona Elektropak'a sattı...

7. Bizim ki ölü taklidimi yapıyor ölü mü belli değil...

Öbür tarafta da yazmışlar makinelerin Tülay Hürzat'a verildiğini..Bundan yaklaşık bir yıl önce Perpa'da bir şirket kurulmuştu Emra Arslan ve ismini hatırlayamadığım bir kuklanın ortaklığında.. Nergis Dayanıklı Tüketim bilmem ne ltd. Şti. ... bu şirket de sonradan Tülay'a devredildi... Tülay'a ait bir şirket daha var, o da elektrikli ev aletleri üretim/satış alanında faaliyet gösteriyor.. gerçi her iki şirket in de faal olduklarını zannetmiyorum, tabela şirketlerilrt ve kesin sinek avlıyorlardır..: ama anlamadığım nokta neden makineleri yakın ilişkide olduğun (cankurtaran ortaklarından) birine veriyorsun ve makineleri kiraladık gibi basit bir bildirimle geçiştiriyorsun ...verdiğin kişi neden üretim vs yapmıyor ve gayrifaal olarak devam ediyor.. Tülay'ın aynı sektörde bir şirketi daha varken ikinci şirketi açmanın mantığı nedir bunu da anlamıyorum.. bir an önce Cankurtaran ve Elektropakın iflası verilsin de sonrasında ne olacaksa olsun...

Sayfa 7/688 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •