Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 102 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SALIX salix yatırım holding a.ş.

1. Arkadas kusura bakma da sormadan duramicam artik. Sen ne cesit bi hastaymissin acaba tipda bi adi varmiymis bunun? Gittin mi hic doktora. O degil de ise yaryo ya la yukselmis antony quin ...

2. Biraderim simdi sormak istedigim su ki bu sihirli kelimeleri hafta ici gunlerde ve oleden once mi yazmak gerekio? Ben pek disiplinli degilim de.. kafama gore yazsam olur mu yukselmesini istedigim kaatta. Yoksa gunune gore belli bi dakkasu var mi. Ciddi soruyom ulu kisi. Ise yaramis gozukuo

3. Bi de insallah iyi olur la baslayip sonraki gunlerde hadi be guzelim mi demek gerekio

4. Merakimi celbetti de baska bise de dememek mi laxim acaba? Du bakiim yarin sabah bana kufur edip etmemene gire anlariz

5. Bu arada tetbirimi aliim de.. benim icin ne dersen bin misli de benden sana.. iyi kotu neyse..

6. Acaba sen bikete yazdin da oda bos oldugu icin yanki mi yapio yoksa her sabah girip yazmak mu laxim. Ayfinlat benu ve usta

7. Abi yarin sabah sa su bizim trnsk a gelip bi okuyup uflesen. Ben yapcam a acemiyim ya belki dakkasini falan tutturamam

8. En iidi birayi takiip ediim. Sen yazdigin dakka ven de oraya yaziim. De her bi kaat icin ayni dakka tutuo mu acaba. Aklimda deli sorular

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •