Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 102 madde; 25 - 32 arası.

Konu: SALIX salix yatırım holding a.ş.

1. Abi bi de tchol duserse bana kizma ama benim adim attigim yer ya duser ya cikar. Soliim de.. bazen duz de gider ama..

2. Abi supersin yaa idolumsun. Bu cevabi vercani biliodum. Simdi benim icin guc bir durum olustu. Demekki hadibe guzelim den baska bise yazmamak lazim. Bu benim icin cok zor ama denicam

3. Bi de hadibe yi bitisik yaziox demekki. Ona dikkat ettim. Vardir bi hikmeti. Dakkayi kacirdim ama en azindan seans oncesi. Du bi deniim trnsk da. Dostum sen de bize bi tiklayip su mubarek kelimeleri mibarek parmaklarinla yazsan inan formun idolu olursun. Lutfen abiciim bi kere yaz

4.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Bi de hadibe yi bitisik yaziox demekki. Ona dikkat ettim. Vardir bi hikmeti. Dakkayi kacirdim ama en azindan seans oncesi. Du bi deniim trnsk da. Dostum sen de bize bi tiklayip su mubarek kelimeleri mibarek parmaklarinla yazsan inan formun idolu olursun. Lutfen abiciim bi kere yaz
    Kardes sen kafayimi yedin

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kafaya bak. Adam 3 aydir hadibw guzelim den baska bise yazmamis ki belki oncesi de var. Kafayi yiyen biz oluoz 😅 Allah yemek icin kafa nasip etmis hic olmazsa 😅

6.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Kafaya bak. Adam 3 aydir hadibw guzelim den baska bise yazmamis ki belki oncesi de var. Kafayi yiyen biz oluoz 😅 Allah yemek icin kafa nasip etmis hic olmazsa 😅

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. sayfalar silinmis ne guzel bil gi sahibi oluyorduk😊

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •