Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
Arama sonucu : 102 madde; 89 - 96 arası.

Konu: SALIX salix yatırım holding a.ş.

Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    Haber var mi ? Şirketi arayan ?
    Şirketin, borsa yönetiminin belirlediği eksiklikleri tamamlayarak yeniden işleme açılması yönünde çalışıldığı bilgisini aldım.

Benim şahsi kanaatim ; şirketin bir şekilde faaliyet yapması gerekiyor. Bunun için de bir şekilde fatura kesmesi gerekiyor. Aracılık vs yapabilir aslında. Aldım beşe sattım beşe, kime ne durumları yani.

Tekrar baştan özetlersek?
    Borsa istanbul diyor ki ; sen faaliyet yapmıyorsıun.
    Şirket cevap veriyor ; Benim faaliyet konumla ilgili devlet tarife belirleyecek, henüz belirlemedi. Devlet tarifeyi belirlerse ben de projelerimi uygulamaya başlayacağım.
    Sonuç:
    Borsa Yönetimi dedi ki; Sen dışarda biraz dinlen.

2.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Şirketin, borsa yönetiminin belirlediği eksiklikleri tamamlayarak yeniden işleme açılması yönünde çalışıldığı bilgisini aldım.

Benim şahsi kanaatim ; şirketin bir şekilde faaliyet yapması gerekiyor. Bunun için de bir şekilde fatura kesmesi gerekiyor. Aracılık vs yapabilir aslında. Aldım beşe sattım beşe, kime ne durumları yani.

Tekrar baştan özetlersek?
    Borsa istanbul diyor ki ; sen faaliyet yapmıyorsıun.
    Şirket cevap veriyor ; Benim faaliyet konumla ilgili devlet tarife belirleyecek, henüz belirlemedi. Devlet tarifeyi belirlerse ben de projelerimi uygulamaya başlayacağım.
    Sonuç:
    Borsa Yönetimi dedi ki; Sen dışarda biraz dinlen.
    Bu yazının üzerinden 1 ay geçti, KAP'ta yada herhangi bir yerde konuyla alakalı bir bilgiye denk gelmedim.
    Kottan atılan bu hissenin geri dönüş imkanı var mı hala?

3.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Bu yazının üzerinden 1 ay geçti, KAP'ta yada herhangi bir yerde konuyla alakalı bir bilgiye denk gelmedim.
    Kottan atılan bu hissenin geri dönüş imkanı var mı hala?
    Yekdem tarifeleri ilan edildi projeleri başlarsa tekrar geri alırlar ama tabi ki bu bir süreç izliyoruz

4. Kottan çıkarmasalardı şimdi kimbilir kaç liraydık

5. O.c lari kotta kalsaydida 1 tl olsaydi 4 senedir bir civi cakmadilar
     Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Kottan çıkarmasalardı şimdi kimbilir kaç liraydık
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. sezgınler vardı bunlar dagıtımcıydı..hala 100 lotum eczacıbası yatırımda yatıyor
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    sezgınler vardı bunlar dagıtımcıydı..hala 100 lotum eczacıbası yatırımda yatıyor
    sezgınler gıda hatırlıyorum sanırım kapandı

8. Salix köye dönebilecek mi

Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •