Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
Arama sonucu : 102 madde; 97 - 102 arası.

Konu: SALIX salix yatırım holding a.ş.

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Yekdem tarifeleri ilan edildi projeleri başlarsa tekrar geri alırlar ama tabi ki bu bir süreç izliyoruz
    Ben artık takibi bıraktım.
    Borsa dışına çıkarıldığında portföyümün yüzde 2,5 u Salix di. An itibari ile Portföyümde yüzde 1.25 e düştü. Artık takip etmiyorum bile.
    Ancak tekrar dönerse sürpriz olmaz. Çünkü şirketin batık bir durumu yoktu. Küçük bir sermayesi, belli bir nakiti ve üretim lisansları vardı.
    Şirket şu an ne yapıyor bilmiyoruz. İnternet sitelerinde güncel bilgi paylaşımı da yapılmıyor. Şu an itibariyle son paylaşım 2020/9 aylık finansal tablolar ve faaliyet raporu.

Buradan şirket yetkililerine sesleniyorum, okuduklarına eminim.

Yaptığınız çalışmaların da aşamalarını internet sitenizden paylaşın. Lütfen, küçük yatırımcıya da biraz saygı için bunu bari yapın.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben artık takibi bıraktım.
    Borsa dışına çıkarıldığında portföyümün yüzde 2,5 u Salix di. An itibari ile Portföyümde yüzde 1.25 e düştü. Artık takip etmiyorum bile.
    Ancak tekrar dönerse sürpriz olmaz. Çünkü şirketin batık bir durumu yoktu. Küçük bir sermayesi, belli bir nakiti ve üretim lisansları vardı.
    Şirket şu an ne yapıyor bilmiyoruz. İnternet sitelerinde güncel bilgi paylaşımı da yapılmıyor. Şu an itibariyle son paylaşım 2020/9 aylık finansal tablolar ve faaliyet raporu.

Buradan şirket yetkililerine sesleniyorum, okuduklarına eminim.

Yaptığınız çalışmaların da aşamalarını internet sitenizden paylaşın. Lütfen, küçük yatırımcıya da biraz saygı için bunu bari yapın.
    Şirketin internet sitesinde yayınlanan 2020/9 Finansal raporun önemli bir bölümü
    Son düzenleme : playmaker; 29-12-2020 saat: 11:01.

ŞİRKETİN WEB SİTESİNDE YAPILAN DUYURU;

Borsa İstanbul 11.07.2020 tarihinde talihsiz bir kararla şirketimize hiç bir ihtarda bulunmadan kotasyon yönergesinin 23/1-c ve 23/1-d maddelerine dayanarak şirketimizi 13.07.2020 tarihi itibarıyla kotasyondan çıkarmıştır.

Alınan kararda atıfta bulunulan 2019 denetçisine ait rapor mesnetsiz ve maksadını aşan yorumlar içerdiği için o tarihte şirketimiz tarafından imzalanmamıştı.

Yenilenebilir enerji projeleri geliştirmekte olan şirketimiz enerji piyasasında 2020 sonrasına ait YEKDEM tarifelerinin ve mekanizmasının açıklanmamış olması, belirsizliğin devam etmesi vb. genel ekonomik koşullardan dolayı projelerimizdeki çalışmaları durdurmadan yavaşlatmış ancak uygun koşulların oluşmasını dikkatlice takip etmekteydi. Alınan kararda değinilen şirketimizin finansal devamlılığının risk altında olması gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi şirketimiz likit bir haldedir v diğer yandan alacaklarının yasal takibine devam etmektedir.

İşbu yukarıda açıklanan durumlardan bağımsız olarak şirketimiz faaliyetlerine devam etmektedir, gelecekte de edecektir ve kotasyona tekrar alınmak icin alınan bu karara karşı her çeşit kanuni hakkı saklı kalmak üzere, yatırımcılarımızın haklarını savunmak için Borsa İstanbul nezdinde gerekli girişimlerde bulunacaktır.

Yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

Yenilenebilir Enerji

26 Nisanda Genel kurul var ilgilenen varsa.

Şirket yönetimi çok pasif davranıyor.

Şirketi faaliyetsiz bıraktılar, borsa dışına atılmasına sebep oldular.

Oysa aynı fiyata girdi çıktı gösterip 3-5 fatura kesmiş olsa belki de borsada devam ediyor olabilirdi.

Neyse esas olan şirketin faaliyete geçmesi. Bakalım genel kuruldan ne çıkacak. 5000 adet hisse şimdilik elimizde patlamış görünüyor

Salix Yatırım Holding A.Şâ€™nin İştirak Şirketlerinin EPDK’dan Üretim Lisansı Alması Hakkında bilgilendirme kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygı ile duyurulur.

Birko 21 Mayıs 2023 Tarihli KAP Bildiriminde Genel Kurul Gündeminden

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1152546

8 - 8- Şirketimizin kamuya ve üçüncü şahıslara olan borçlarının tasfiyesi amacıyla; Sermaye Piyasası Kurulunun 05.0.42023 tarik E-29833736-110.03.03.35641 sayılı Şirket Esas Sermayesinin 8.000.000-TL nakit artırılarak, 120.000.000.- TL'sın dan 128.000.000.- TL'sına çıkarılması, Arttırılan sermayeyi temsil eden payların satış fiyatının baz fiyattan ve nominal değerin altında olmamak kaydıyla, Sermaye Piyasası Kurulu Pay Tebliği'nin 13. Maddesinin 5.fıkrası doğrultusunda Borsa İstanbul A.Ş.'nin Toptan Satışlar Pazarında oluşacak fiyatlar çerçevesinde belirlenerek yaklaşık 40.000.000.TL fon elde edilebilmesi için; Mevcut sermayeyi temsil eden ortaklarımızın Yeni Pay Alma (Rüçhan) haklarının kısıtlanarak, Merkezi İstanbul'da bulunan ve İstanbul Ticaret Siciline 578471-0 Sicil Nolu Salix Yatırım Holding Anonim Şirketi ‘ne tahsis edilerek, tahsisli sermaye artırımı yapılması konusunun genel kurulun oyuna sunulması.

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •