Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: ücretsiz bitcoin kazanma fırsatı

1. ücretsiz bitcoin kazanma fırsatı

https://qoinpro.com/ba8bcb9885606b28f9b288211d5bf3f0

geleceğin yatırım kanallarından birisi de şüphesiz bitcoindir. eger bundan birkaç yıl önce birkaç bitcoin satın almış olsaydınız şu anda milyoner olmuş idiniz. ilk yıllarında oldukça ucuz iken talebin artışı ile btc piyasaları her geçen gün derinleşiyor ve böylelikle daha da fiyatlarda artış olmaktadır. yukarıda paylaştığım linkte e mailiniz ile üye olduktan sonra sistem size az miktarda olsa bitcoin hediye ediyor. doğrusu ben üye oldum ve tüm arkadaşlarımı da üye yapmaya çalışacağim. belki de uzun vadede bu üyelikten güzel kazanımlar elde biliriz hep birlikte. sorularınız olursa mesaj atın lütfen.

Alıntı Originally Posted by temettü2023 Yazıyı Oku
    https://qoinpro.com/ba8bcb9885606b28f9b288211d5bf3f0

geleceğin yatırım kanallarından birisi de şüphesiz bitcoindir. eger bundan birkaç yıl önce birkaç bitcoin satın almış olsaydınız şu anda milyoner olmuş idiniz. ilk yıllarında oldukça ucuz iken talebin artışı ile btc piyasaları her geçen gün derinleşiyor ve böylelikle daha da fiyatlarda artış olmaktadır. yukarıda paylaştığım linkte e mailiniz ile üye olduktan sonra sistem size az miktarda olsa bitcoin hediye ediyor. doğrusu ben üye oldum ve tüm arkadaşlarımı da üye yapmaya çalışacağim. belki de uzun vadede bu üyelikten güzel kazanımlar elde biliriz hep birlikte. sorularınız olursa mesaj atın lütfen.
    Böylesi işlerde bedava bir şeyler veriliyorsa fare kapanına düştünüz demektir.....Kimse ....... eşşege boşuna yulaf yedirmez
    Göz olanı akıl olacagı görür..

3. Bedava peynir ancak fare kapaninda olur

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Himm acaba linki tıklayınca bi tarafimda kaşınma hisseder miyim

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •