Sayfa 11/150 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 81 - 88 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by orrca Yazıyı Oku
    Tahtası kapabmadıktan sonra illaki böyle bir hareket yapabilir.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Göz altı pazarındaki temel yapısı en sağlam olan şirketlerden biri..

Daha dogrusu sözde şirket,

Zira faaliyet olmadıgı için boş beleş 5 10 çalışanı ile şirketi yiyip içiyorlar.

Bursada ki arazisi ve diğer satılabilir gayrimenkullerini bugun nakite cevirip şirketi kapatsan şu anki hisse fiyatının 7-8 katı bir fiyata tekabül eder.

Ama gel görki şirketin genel müdürü bile şirketin parasını usulsüz şekilde çalmaktan SPK nın actıgı dava nezdinde mahkemede yargılanıyor

2. Ben şahsen diğer hisselerden kazandıgım para ile burada alım yapıyorum, yani aslına bakarsanız maliyetim sıfır nihayetinde havadan gelen para ile yatırım yaptıgım için en kötü senaryoda bile bir pişmanlığım olmayacak.

Zira 10.000 lota 2300 2400 tl bedel ödüyorum bana bedava geliyor

Dün ALCATEL den trade ettiğim yaklasık 3000 tl yide buraya aktardım

Yani ufak ufak topluyorum ister şimdi gitsin ister sonra gitsin isterse batsın...

Ben en az 1.50 seviyelerini görene kadar burada olmayı planlıyorum.

Şu an için satış seviyem burası.

3. Şirketin %5 ni toplayabilirsem KAP a açıklama yollarım görürsünüz sizde

Zaman bol...

4. Şu anki veriler ile

PD/DD 3,10 tl ------------------- Hissenin işlem gördüğü fiyat ise 0.24 kuruş

Sermaye (TL) 22.727.083
    Dolaş. Hisse Sayısı(Lot) 20.681.646

2017 Öz Serm. 1.799.902

%5 için kabaca 1 milyon hisse lazım

Yedirirlermi bilemem.

Benimkisi heyecanlı bir fantazi olacak...

5. Bursa daki arazisinin değeri nedir özellikleri nedir bilen var mı? birde şirketin net ne kadar borcu var bu konularda bilgisi olan arkadaş varsa bilgilerini paylaşırsa minnet duyarız

[QUOTE=teknikanalizim;696711]Şu anki veriler ile

Sermaye (TL) 22.727.083

[COLOR="#FF0000"]2017 Öz Serm. 1.799.902 [/COLOyuy

Yüzde beşi tek başınıza bulmasanizda bir başkasıyla bularak şirketin feshini isteyebilirsiniz.mahkeme değerleme yaptırır ve sizin hissenizin eserini şirketin ödemesine karar verir.ben 10000 koyma vekalet verebilirim.birlesilirse bu sağlanabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Westt75 Yazıyı Oku
    Bursa daki arazisinin değeri nedir özellikleri nedir bilen var mı? birde şirketin net ne kadar borcu var bu konularda bilgisi olan arkadaş varsa bilgilerini paylaşırsa minnet duyarız
    Beni amatör değerlendirmem ile, Bursa arazisi ESKİSEHİRDEKİ TASINMAZLAR VS HAKKI İLE DEGERENDİRİLİR İSE 25-30 MİLYON ARASI BİR DEGER EDEBİLİR.

ŞİRKETİN ALACAKALRI DEMİRBŞALARI DURAN VARLIKLARI VS KABACA 40-50 MİLYON BİR DEGER CIKABILIR

KISA VE UZUN VADE 22 MILYON GORUNEN BORC VAR

[QUOTE=cinali;703460]
     Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Şu anki veriler ile

Sermaye (TL) 22.727.083

[COLOR="#FF0000"]2017 Öz Serm. 1.799.902 [/COLOyuy

Yüzde beşi tek başınıza bulmasanizda bir başkasıyla bularak şirketin feshini isteyebilirsiniz.mahkeme değerleme yaptırır ve sizin hissenizin eserini şirketin ödemesine karar verir.ben 10000 koyma vekalet verebilirim.birlesilirse bu sağlanabilir.
    Hocam bu dediğiniz olurda sağlam bir şekilde bir araya gelip yüz yüze konusup alanında uzman bir avukattanda destek alınarak işlem yapılabılır.

Zira sadece şirket aleyhine değil SPK nın hırsızlıla sucladığı Murat İŞERİ hakkındada tazminat davası açılabilir.

Ben ufak ufak 500 bin hedefie yürüyeyim sonrasına bakarım..

Şu asamada kabaca 150.000 lot oldu

8. 4 ayrı hesaptan alım yapıyorum dikkat cekmemek için

Sayfa 11/150 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •