Sayfa 130/151 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
Arama sonucu : 1201 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Sıkıntı yok rahat ol
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Dahafazlaolmaz kardeşim, sana bu son yazım. Bir daha sana cevap vermeyeceğim ne dersen de.Eğer müslüman bir kişi isen .sana diyorum ki ,Kuran'a el basarım, bu hisse şu an elim de yok. Ha olsa ne olacak.Öyle bir kural mı var?Hissesi olmayan yazamaz,çizemez diye.Senden icazet mialmak gerekiyor.Bir ara vardı aldım sattım. Diyorsun ki niye paylaşım yapıyorsun. Rica ediyorlar bende paylaşıyorum.Hayır işlemek,iyilik yapmak doğamda var.Senin çevren de bir tane iyi insan yok mu ...mavideniz000 adlı bir arkadaş bana hergün özelden,bazı hisselerin eşleşmelerini sorar. Kendini tanımam etmem,ama yardımcı olmaya çalışırım.istersen bir sor kendisine.bir de paylaşımlarımın kandırmaya yönelik olduğunu iddia ediyorsun..Kardeşim benim paylaştıklarım eşleşme ve gün sonu takasları.bunlara veri derler,bilmem bilir misin?..bunları ben uydurmuyorum. Benim hayal ürünüm değil.gerçek.Ayda115 TL ödeyip te alıyorum.. Bir daha bana saçma iddialarda bulunursan seni şikayet edeceğim.Elle tutulur, bir suçlama yap.mesnetsiz suçlama yapma.kul hakkına girme...Bize hastasın diyorsun...Şu bize yazdığun suçlamara kargalar güler.Acaba hasta olan kim...Bu hisse dengeni bozmuş.ama çareyi sağa,sola saldırarak..hele de saçmalayarak bulamazsın...ben de esems de kaybettim.ama kimseye suçlamadım...
    kardeş kaile alma dedim ama gördüğüm kadarıyla dayanamamışsın ben kendi adıma paylaşımların için bir kez daha tşkr ederim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Westt75 Yazıyı Oku
    kardeş kaile alma dedim ama gördüğüm kadarıyla dayanamamışsın ben kendi adıma paylaşımların için bir kez daha tşkr ederim.

Kaele aldığımdan değil de,belki hatasını anlar diye yazdım.Yoksa kendi yazıyor,kendi çalıyor zaten...Ne desek boş gibi.inşallah düzelir...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Arkadaşlar burada sizin hatanız şu sanki düzgün hisseymiş gibi data paylaşma grafik paylaşma filan buna çocuklar bile güler...

BU HİSSEDE DOLANDIRICILIK YAPAN DEVLETE VERGİ BORCU TAKAN, YATIRIMCISINI SOYAN, FİRMANIN DEĞERLERİNİ HİÇ EDEN BİR ZİHNİYET SÖZKONUSU...

siz hala çocuk gibi grafik Paylaşıp olayı ÖRTME derdindesiniz.

Bu olayı da dine bağladınız ya pes doğrusu.....

Benim yazdıklarımı tekrar okuyun eğer tanımlanmış göreviniz yok ise...

Benim sizin grup olarak böyle bir hissede grafik paylaşma çabanızı işeriye patrona destek olarak algıladığımı suç örtme olarak gördüğümü belirteyim...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Buyuran büyürsün

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha fazla olmaz kardeş 6 yıl önce 50 bin lira kadar yatırdığım esems bugün gümledi.kredi çekerek almıştım,çok güvenmiştim.ogün için iyi kötü bir ev alınırdı o parayla.bugüno para 5 bin liraya indi,radan geçen enflasyon ve kredi faizleri de cabası..ama patronu aynı bu hissenin patronu gibi süzme o.ç. çıktı.Her iki patronun hâttâ kemal zorlunun da Allah be...'ni versin.Bana diyorsun ya işerinin adamı falan,gücüm olsa kendi hissemin patronuna kafa tutarım...işeri yi tanımam.ama onunda ne mal olduğunu biliyorum .borsaylauğraşıyoruz sonuçta.bana anlatmana gerek yok...Alllah hepimize çıkış yolu nasip etsin. Başta spk olmak üzere tüm patronlarında,işbirlikçilerinin de Allah belaların versin. İki cihanda gün yüzü görmesinler inşallah..

7. tşkler

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Daha fazla olmaz kardeş 6 yıl önce 50 bin lira kadar yatırdığım esems bugün gümledi.kredi çekerek almıştım,çok güvenmiştim.ogün için iyi kötü bir ev alınırdı o parayla.bugüno para 5 bin liraya indi,radan geçen enflasyon ve kredi faizleri de cabası..ama patronu aynı bu hissenin patronu gibi süzme o.ç. çıktı.Her iki patronun hâttâ kemal zorlunun da Allah be...'ni versin.Bana diyorsun ya işerinin adamı falan,gücüm olsa kendi hissemin patronuna kafa tutarım...işeri yi tanımam.ama onunda ne mal olduğunu biliyorum .borsaylauğraşıyoruz sonuçta.bana anlatmana gerek yok...Alllah hepimize çıkış yolu nasip etsin. Başta spk olmak üzere tüm patronlarında,işbirlikçilerinin de Allah belaların versin. İki cihanda gün yüzü görmesinler inşallah..

Yazdıklarına imzamı attım...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 130/151 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •