Sayfa 145/150 İlkİlk ... 4595135143144145146147 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zeybek Yazıyı Oku
    vekalet benim için uygun efendim
    Noterden alacağınız imza beyanını ve ekine vekalet forumunu doldurup bana kargo edersiniz.

Şu an acil oaln imza beyannamesini cıakrıp yolmanız beyananme hazır oldugunda özelden yazın teefon iletirim konusuruz

2. vekalet formunu nerden bulabilirim

3.  Alıntı Originally Posted by zeybek Yazıyı Oku
    vekalet formunu nerden bulabilirim
    MKK da mevcut.

Web sayfasına girip oradan indirebilirsiniz,

bende mevcut eklemeye çalıştım ancak olmadı

BU linkleri deneyin bakalım

https://portal.mkk.com.tr/portal/#/d...DMISH/20466456

Olmadı mail atarım

4. En kötğ gelecek hafta pazartesi 1 saat ugrayın oyle uzun surmuyor zaten

5. istanbulda olan eli kanda dahi olsa katılmalı...
    Adam soymuş sizi peşini bırakmayınız
    red oyu verip iki çift suratına ......

anladınız onu...

lütfen hakkınızı arayın

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6. genel kurul nasıl geçti gelişme var mı ?

7. Whatsapp grubu demissiniz takip edemedim nasil katilabiliriz?

8. Sevgili İDAŞ zedeler, DMİSH çiler...

30 Eylül de şirketin genel kurulu vardı, beraber hareket ettiğimiz şirketin yaklaşık %15 ine denk gelen yatırımcı arkadalar ile oradaydık.

Şirketin SPK tarafından hırsızlıkla suçlanan yönetim kurul başkanı Murat İŞERİ de oradaydı..

Yapılmayan 2016 2017 genel kurullarını katakulliye getirip ibra etmek istedi.

Ancak küçük yatırımcılar olarak çoğunluğu sağlayıp şirketin yaptığı bütün işlemleri veto ettik ve ibra etmedik.

Yetmedi A gurubu imtiyazlı paylar ile oluşturdukları yönetim kurulunu da veto ettik.

Şirketin şu anki yönetimi yetkisiz ve karar alma konusunda ehliyetsizdir.

Bu durumu açmış olduğumuz davalara da sunup şirketi olağan üstü genel kurula davet edip A gurubu imtiyazlı payların kaldırılmasını görüşeceğiz.

Aynı zamanda mahkeme üzerinden A gurubu imtiyazlı payları kaldırılıp kayyum atanması konusunda talebimizi ilettik.

Zira şirket yönetim organsız kalmıs ve hakkında SPK nın açtığı yolsuzluk davası ile suçlanan Murat İŞERİ ve ekibi bu şirketi yönetemez.

Hatta toplantıda İŞERİ ailesinin diğer bazı üyeleri de bizim yanımızda hareket edeceğini ve Murat İŞERİ nin şirketi düzgün yönetmediği konusunda hem fikirler.

SPK davasında da bilirkişi evet yönetim şirketin parasını çalmıştır yönünde raporunu mahkemeye sundu.

Amacımız şirketin imtiyazlı A gurubu paylarını kaldırmak, şirketin tekrar işlem göremesini sağlamak ya da şirketin diğer farklı bir şirket ile birleşmesini sağmak.

Öte yandan SPK davası sonuçlandığında gerek Murat İŞERİ gerek bütün yönetim kuruluna karşı kişisel alacaK davaları ve mal varlıklarına tedbir davaları açacağız.

Top bizde.

Gelinen noktada HAK KAYBI YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ ne kadar mağdur arkadaş var ise herkesi birlik olmaya davet ediyoruz.

1000 lot olabilir 100 binde olabilir farketmez herkes bu sürece katılıp destek verebilir.

İletişim M. TAŞ 532 432 99 73

Not: DAHA BU İŞİN İDAŞ MARKASININ MUVAZAALI SATIŞ SÜRECİ VAR !!!

Sayfa 145/150 İlkİlk ... 4595135143144145146147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •