Sayfa 149/150 İlkİlk ... 4999139147148149150 SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

yılbaşından bu yana borsa dışında yapılan işlemler
    Cefaks dostum..

Şu takası hissenin kot dısına cıktıgı tarih itibari ile alıp yayınlarmısın ?

Tşk

Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Cefaks dostum..

Şu takası hissenin kot dısına cıktıgı tarih itibari ile alıp yayınlarmısın ?

Tşk
    selamlar:
    saygıdeğer arkadaşım bu senenin yılbaşından evvelsini göstermiyor,
    olsa başımla gözümle.
    hayırlı kazançlar dilerim.

3. Beyler, Dmish hakkında yeni bir gelişme var mı? Tahtası tekrar açılır mı?

4.  Alıntı Originally Posted by gündoğarken Yazıyı Oku
    Beyler, Dmish hakkında yeni bir gelişme var mı? Tahtası tekrar açılır mı?
    Son durum..

SPK nın şirketin eski yönetim kurulu balkanı MURAT İŞERİ hakkıdna açtıgı hırsızlık davası bitmek üzere sağlam ceza alacak.

Küçük yatırımcılar oalrak şirkete el koydum yönetim kurulunu olusturduk.

KY gurubu oalrak açtığımız dava da bitmek üzere aytılma hakkımızı kullanım minumum 1 TL ÜZERİNDEN BİR RAKAM İLE ARSAYA ALACAK HACİZİ KOYACAĞIZ.

5. En son durum

Şirketin hırsızlıkla şuçlanan yöneticisi MURAT İŞERİN hakkında açılan ceza davası sona erdi, murat hilmi işeri 2 yıl 6 ay hapis cezası aldi.

Hapis yatacak. Ortakların zararını gidermediği icin ötelemeden yararlandırılmadan o fare deliğinde yaşayacak.

6. Hırsızın elini keserler inşaallah

Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    En son durum

Şirketin hırsızlıkla şuçlanan yöneticisi MURAT İŞERİN hakkında açılan ceza davası sona erdi, murat hilmi işeri 2 yıl 6 ay hapis cezası aldi.

Hapis yatacak. Ortakların zararını gidermediği icin ötelemeden yararlandırılmadan o fare deliğinde yaşayacak.
    Bu davayı SPK.mi açtı yoksa yatırımcıların açmıştı bilgi verirmisiniz lütfen.
    Bu adam hala yönetimde enteresan
    Sagliklar
    Cüzi bir hissem var almak isteyen olursa

8. Cevabınız için çok teşekkür ederim. Sanırım 2018 mayıs ayı gibi hisse kottan çıkarılmıştı. Bende de biraz dmish hissesi olduğu için hemen şirketi aradım. Telefona çıkan şirketin sekreteri, bir nevi benimle alay ederek ''suç sizde almasaydınız'' diyerek beni haksız çıkarmıştı. Yani onların şirketlerine yatırım yaptığım için küçük yatırımcı olarak ''ben'' suçluydum. Çok zoruma gitmişti, sekreterlerinin söyledikleri... Para kaybettiğim yetmiyormuş gibi bir de alaycı sözleriyle ezdiler beni. Adalet yerini bulur umarım. Saygılar..

Sayfa 149/150 İlkİlk ... 4999139147148149150 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •