Sayfa 42/150 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 329 - 336 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.

İnşallah bugünü kayıp 1 gün olarak kapamışızdır,yarın yola devam ederiz inşallah...satış kademeleri o kadar dolu değilmiş,istese gidermiş...Herkese iyi akşamlar...ÜMİT05 KARDEŞİM,BEN DE öyle umuyorum....

İlk sayfalarda şirket battı bitti muhabbeti varken son sayfalarda yeniden uçacak kaçacak muhabbeti dönmeye başlamış yani bu ne perhiz bu ne lahana turşusu arkadaş hayırdır maden mı buldu son gelişmeler ne bu şirket hakkında. Sayfalar dolusu kademe paylaşımı yerine son durum u konussaniz bizde faydalansak belki hisse alırız

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    İlk sayfalarda şirket battı bitti muhabbeti varken son sayfalarda yeniden uçacak kaçacak muhabbeti dönmeye başlamış yani bu ne perhiz bu ne lahana turşusu arkadaş hayırdır maden mı buldu son gelişmeler ne bu şirket hakkında. Sayfalar dolusu kademe paylaşımı yerine son durum u konussaniz bizde faydalansak belki hisse alırız
    Son durumu bilsek elbette onu da konuşuruz.Sen biliyorsan buyur,sen konuş,biz dinleyelim...millet zararının bir kısmını cikarirmiyim derdinde...kimsenin de uçacak,kaçacak dediğini görmedim.Hayırdır,sen niye rahatsız olsun böyle,,,haklısın paylasimlarimın çoğu derinlikle ilgili okumazsin olur biter...ha çoğunluk derinlik istemezse paylaşmam,benim için problem yok.geçen gün de bir arkadaş paylaşma demişti, ama o boşuna derinlik paylaşma ,bunlar fırlama demişti...,,

5.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Aman kardes hisse alma sen bu hisse ölü ölü sen baska hisselere bak.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

6. Ben o gün bi tavana yazıp silen birileri vardı.. Ondan demiştim... Paralı biri milletin asabını bozuyordu... Sen derinlik paylaş kardeş sorun yok.. Ama bilgi varsa,, duyum,, resmi bilgi tabiki onları da paylaş.. İnsanlara ışık tut... Derinlik paylaştığın zaman,, bu forumları okuyan bu zengin arkadaşlar... Bu sinir bozucu şakaları yapıyorlar gibime de geliyor... Bunu esems de de çok gördüm.. Son ana kadar tavan bi bakmıssın tavan mavan yok.. Son anda sil...

Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    Ben o gün bi tavana yazıp silen birileri vardı.. Ondan demiştim... Paralı biri milletin asabını bozuyordu... Sen derinlik paylaş kardeş sorun yok.. Ama bilgi varsa,, duyum,, resmi bilgi tabiki onları da paylaş.. İnsanlara ışık tut... Derinlik paylaştığın zaman,, bu forumları okuyan bu zengin arkadaşlar... Bu sinir bozucu şakaları yapıyorlar gibime de geliyor... Bunu esems de de çok gördüm.. Son ana kadar tavan bi bakmıssın tavan mavan yok.. Son anda sil...
    Acaba derinlik paylaşmazsak,hergün uçup kaçarmıyız...

8. Vallahi orasını bilmiyorum ama.. Yarın bi dene istersen yarın hiç derinlik atma..bakalım ne olacak..

Sayfa 42/150 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •