Sayfa 52/150 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 409 - 416 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. bu ne böyle ya

4. Bak bir paranın yorumlari neden sildiği çıktı ortaya pazartesinin satislarini sali taban yaparak çarşamba yemlediler ama silmis adamlar vay arkadas nasıl bir borsanın içerisindeyiz maşallah kıbrıs halt etmiş las vegas la yarışıyoruz

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by westnight1995 Yazıyı Oku
    Bak big paranın yorumlari neden sildiği çıktı ortaya pazartesinin satislarini sali taban yaparak çarşamba yemlediler ama silmis adamlar vay arkadas nasıl bir borsanın içerisindeyiz maşallah kıbrıs halt etmiş las vegas la yarışıyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    kim kimi yemliyor sanki milyon lot işlem oluyor normal bir ky satsa taban alsa tavan olur bu hisse
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

8. biraz beyin jimnastiği yapalım durduk yere bu hisse niye hareketlendi kim yakın izleme pazarında hareketsiz duran herhangi bir faaliyeti olmayan ve ufakta olsa zarar açıklayan bi hisseyle oynar. bu hisseyi ky nin alıp satcağını pek sanmıyorum elinde olanlar kolay kolay satmaz olmayanlarda girmez bence.hele şu son bi gün dip bigün tavandan sonra hangi ky alır bu hisseyi. o zaman bunla oynayan adamın derdi başka olmalı ky den ekmek çıkmaz ona.şirkette iyi bişiler olcağının haberini alan biri bu hareketi yapıyosa neden toplamaya devam etmiyo eğer öyle bi durum varsa yakında çıkar kokusu herkes duyar o zaman kimse toplayamaz.sanki bigün bi aracı kurum alıyo biri satıyo sonraki gün alan aldıklarını satıyo başka bi kurum alıyo.böyle bişiye ne gerek var bu yolla nasıl para kazanacaklar? siz neler düşünüyosunuz bi anlatın

Sayfa 52/150 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •