Sayfa 94/150 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 745 - 752 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    rica ederim kardeşim..işlem hacmi güzel.lanet olası esemslerim prim yapsa bunlarla değiştirirdim ama,dile kolay 5-6 yıllık hissem ve de maliyet 3 liralarda...elim mahkum bekliyorum.ama zararımın bir kısmını azaltabilsyedim bunu alırdım,son zamanlardaki işlem hacminin artması birşeylerin habercisi gibi.belki güzel bir bilanço açıklayıp hisseyi 1 lira civarlarına sürebilirler...YTD...
    işlem hacmi güzel ama kardeş ICBC VE Finans Unlu satmış sıkıntı mıacaba

2. Merhaba arkadaşlar hisse bir türlü çıkış yapamıyor ram diyoruz çıkışa başladı diyoruz giderken terse donuveriyor şirketten haberle desteklenmesi lazım ki hisse çıkışını yapar diye düşünüyorum siz ne dersiniz ytd

Arkadaşlar biliyorsunuz bu hisse bende yok.rica üzerine veri paylaşımı yapıyorum ve de gözaltındaki aşağı yukarı 6-7 yıllık birikimine göre yorum yapıyorum...örneğin bence bmeks tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak maalesef..bu durumu forumda yazacaktim ama tepki almayalım diye yazmadım.nitekim mavideniz kardeşime 50 ki kusurlarden satmasini tavsiye ettim,55 den geri dönmüştü sanırım.Allah yüzümü kara çıkarmadı.Neden olumsuz düşünüyorum derseniz, bmeks adam olmaya niyeti olsaydı bu duruma düşmezdi zaten...feniş,çbs ,ranlo bunlar kül oldular.ranlo hariç diğerleri yılların şirketleri idi..patron bir kere batmaya karar versin yeterki....ha yeterki ben yanilayim da ky lar mutlu olsun ama bizim SPK denen uyuz kurumun yüzünden ne ocaklar söndü...sırf benim esems den 5 yıllık kaybım 50bin TL.enflasyonu,kredi faizleri hariç,kimin yüzünden tabiki uckagitci patronun ve sonrada SPK 'nin yüzünden...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Bu hisse için yorumum ise ne oldurur,ne öldürür.(Şu anki görünen duruma göre)..Allah tan arsa var,o bu hisseyi olan umudu diri tutar tahminim...belki esemsin temmuz ayında bence çok önemli olmayan bir haberden sonra 4 kat prim yapması gibi bu da arasıra sıçrama yapacaktır diye düşünüyorum.Hatta hacime bakarsak o günler yaklaşmış gibi....

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Bir delinin saçmalamarıdır.Akıl olsaydı 5-6 yıldan beri esems,eplas,mzhld,feniş,egyo,dmish gibi götaltı hisselerinin peşinden koşar mıydım?

5. Batık kardeş inşallah dediğin gibi olur ama son günlerdeki işlem hacmi artışı satış yönünde sanki ben gün geçtikçe daha karamsar oluyorum bu kağıtta giderken niye döndü onu da anlayailmiş değilim

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Teşekkürler

8. Gene başladı 2 ileri bi geri

Sayfa 94/150 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •