Sayfa 97/150 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 769 - 776 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by AHMET TEO Yazıyı Oku
    Az kaldı bilançoyu bir görelim.
    YTD
    Spekler de bilancoyu bekliyo bence. Ama bizim spekler de cok tirsak, 2 hoplatiyo pastaya birileri karisicak diye odu kopuyo

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu tür tahtalar malesef böyle. Patron ne isterse o olur. Gözaltından çıkmadan da yatırımcı ve oyuncular pek bulaşmaz. Alsan alınmaz, satsan satılmaz.

YTD.

3. İş yapmayan firmanın bilançosuna kaldıysak vay ki ne vay.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İş yapmaya niyetlenmişler. Enerji şirketi bile kurmuşlar. Tabii ekonomik ortamda çok fazla hızlı hareket etmeye müsait değil. Uzun vadede iş yapacaktır mutlaka. Yoksa hazır batmışken ve markayı da satmışken yan gelip yatabilirlerdi.

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by AHMET TEO Yazıyı Oku
    İş yapmaya niyetlenmişler. Enerji şirketi bile kurmuşlar. Tabii ekonomik ortamda çok fazla hızlı hareket etmeye müsait değil. Uzun vadede iş yapacaktır mutlaka. Yoksa hazır batmışken ve markayı da satmışken yan gelip yatabilirlerdi.

YTD
    Zaten yan gelip yatiyorlar.
    Is yapmaya kalkisinca daha fazla masraf yapip is batiriyorlar. Boylesi daha iyi

6. Batık kardeeeeşş

Alıntı Originally Posted by Westt75 Yazıyı Oku
    Batık kardeeeeşş
    Yettim kardeş.bugün evlilik yıl dönümümüzdü.Hanım tutturdu yemeğe götür..ee o da haklı bari senede 1 gün kadının yüzünü güldürelim.geri kalan 364 günde borsadaki deyyuslar anamızı ağlatıyor zaten.... o yüzden yeni geldim eve... az sonra gönderiyorum pastayı...

8. west ve batık aynı kişi olduğunuz o kadar belli ki...
    yıldönümü hikayesi ise epic...

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 97/150 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •