Sayfa 142/150 İlkİlk ... 4292132140141142143144 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1. 27-08-2019 Olağan Genel Kurulu Hk

Herkese selamlar. Dün gece forumda bu tartışma grubuna tesadüfen denk geldim. Ben de hem whatsapp grubuna katılmak hem de her 2 davaya da müdahil olmak isterim. Benim çok fazla payım yok ancak böyle hırsızların bizim gibi küçük yatırımcıları dolandırmasına sessiz kalınırsa benzer vakalar ileride daha çok yaşanır. Bu şirketi uzun zamandir takip ediyorum. Şirket yöneticileri şirketin içini planlı bir şeklide göz göre göre boşalttılar. Hukuk zeminde doğru adımları zamanında atarak başta Murat İşeri olmak üzere tüm sorumluların gereken cezaları almalarını sağlamak gerekiyor. Bizim gibi çok sayıda küçük yatırımcının da eğer bu davalardan haberi olursa katkı sağlayabileceğini düşünüyorum. Merkezi kayıt kuruluşundan hissedar isimleri öğrenilerek bu kişilere de davet yapılamaz mı?

2. MİSH DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. nin 02-09-2019 SAAT 12:20 tarihinde yapılması planlanan Olağan Genel Kurul toplantısına ilişkin genel kurul çağrısı şirket tarafından güncellenmiştir. Söz konusu çağrıya mkk.com.tr adresinden erişebilirsiniz.

TARİH SAAT DEĞİŞMİŞ DİKKAT EDİN HAK KAYBI YAŞAMAYIN...

BUNLAR RESMEN HAŞARE RESMEN
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Alıntı Originally Posted by Cosmo Yazıyı Oku
    Herkese selamlar. Dün gece forumda bu tartışma grubuna tesadüfen denk geldim. Ben de hem whatsapp grubuna katılmak hem de her 2 davaya da müdahil olmak isterim. Benim çok fazla payım yok ancak böyle hırsızların bizim gibi küçük yatırımcıları dolandırmasına sessiz kalınırsa benzer vakalar ileride daha çok yaşanır. Bu şirketi uzun zamandir takip ediyorum. Şirket yöneticileri şirketin içini planlı bir şeklide göz göre göre boşalttılar. Hukuk zeminde doğru adımları zamanında atarak başta Murat İşeri olmak üzere tüm sorumluların gereken cezaları almalarını sağlamak gerekiyor. Bizim gibi çok sayıda küçük yatırımcının da eğer bu davalardan haberi olursa katkı sağlayabileceğini düşünüyorum. Merkezi kayıt kuruluşundan hissedar isimleri öğrenilerek bu kişilere de davet yapılamaz mı?
    Mkk.mahkeme ve şirket haricinde kimseye vermez

4. GENEL KURUL VAR 02-09-2019 12:00

Yer: YEŞILKÖY MAHALLESI HAMDULLAH SUPHI TANRIÖVER SK. YEŞILKÖY TOPLU KONUTLAR SITESI B5 BLOK NO:81 DA:9 BAKIRKÖY / İSTANBUL

ESKİ ATATÜRK HAVALANININ DENİZE BAKAN ARKA KISMININ TAM ONUNDEKI CADDE DE

HİSSESİ OLAN HERKES GELİP RED YONUNDE OYUNU KULLANSIN..

5. Gnel Kurul yeterli çoğunluk olmadıgı için ileri bir tarihe ertelendi

Tarih 30 Eylül olabilir MKK da yayınlanacak.

22.000.000 hisse senedi olmalı, hade 2,5 milyonu bizde geriye kalan senetlerin sahibi kim ?

Mağdurlar nerede ?

Yada şirketin SPK tarafından hırsızlıkla suçlanan sahibi örtülü bir şekilde diğer senetleri eline geçiirmiş olabilir mi ?

6. Arkadaşlar 30 Eylülde Genel Kurul var

Yönetimin yaptıgı bütün yolsuzlukları dile getirip hiçbirşeyi ibra etmeyeceğiz.

Katılmayacak olan arkadaslar bize vekalet verebilriz.

Özel mesaj yolu ile ulasın

7. Değerli arkadaşım lot sayım az ama and içtim GK a katılacağım...

20 milyon hisse nerede sahibi nerede kritik soru bu?!!
    tabiki nerede olduğu açık işeride veya adamında aksi düşünülemez...

GK da bu ortaya çıkar sanırım MKK dökümleri gelir
    lakin bu çakallar göstermeyebilir israrla istamek gerekir...

hükümet yetkilisine tutanak tutturulmalı..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

8. hayırlı günler forumu uzun süredir takip ediyorum Konuyu cimer'e yazdım bişey çıkar mı bilinmez. Büyük ihtimal birşey çıkmayacak ama yine de içimde kalmasn diyerek yazdım. fabrika ve arsası epey iyi konumlu biryerde tesadüfen arka sokağında bir satılık ilanı gördüm 850 metrekare arsa için 5 milyon tl istiyordu sahibinden.com sitesinde bursa/osmangazi/panayır mahallesi olarak aratın göreceksiniz. İşeri yine bir takla daha attırmaya çalışacak inşallah başarılı olamaz. genel kurula katılma ihtimalim yok anne baba rahatsız başlarından ayrılamıyorum. vekalet vermeyi düşünüyorum işlem nasıl olur bilmiyorum

Sayfa 142/150 İlkİlk ... 4292132140141142143144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •