Sayfa 144/150 İlkİlk ... 4494134142143144145146 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1. Arkadaşlar,

30 Eylül Pazartesi günü genel kurul var.

Hissesi olan herkes katılıp yönetimin aleyhine alınacak kararlara eşilik etmeli.

Genel Kurul dediğiniz olay şirketin hırsız yöneticileri ve hissesi olan herkesin katılabileceği sıradan bir olay.

Kişiye herhangi maliyeti yok sadece gelip 1 saat orada bulunacaksın yeter.

Ulaşım cok kolay metrobüsle Bakırkoy civarında inip gidiyosunuz.

Atatürk havaalanının tam arkasında kalıyor.

Ekte adres var 3-5 lotu olan bile gelsin.

Detay isteyen bana yazabilir

Sirketimiz Olağan Genel Kurul u asagidaki gündemi görüsmek üzere 30-09-2019 tarihinde belirtilen adreste toplanacaktir.

Saygilarimizla,

Tarih: 30-09-2019 13:30
    Yer: YEŞILKÖY MAHALLESI HAMDULLAH SUPHI TANRIÖVER SK. YEŞILKÖY TOPLU KONUTLAR SITESI B5 BLOK NO:81 DA:9 BAKIRKÖY / İSTANBUL
    Gündem:
    1 Açılış, Toplantı Başkanlığının oluşturulması,
    2 Genel kurul toplantı tutanağının imzalanması hususunda Toplantı Başkanlığına yetki verilmesi
    3 2016 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması ve görüşülmesi,
    4 2016 yılı Bağımsız Denetim Raporu özetinin okunması,
    5 2016 yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, görüşülmesi ve karara bağlanması,
    6 2016 yılı hesap dönemine ilişkin Yönetim Kurulunun kar dağıtımı yapılmaması ile ilgili teklifinin okunması, görüşülmesi ve karara bağlanması,
    7 2016 yılı faaliyet ve işlemlerinden ötürü Yönetim Kurulu üyelerinin ayrı ayrı ibralarının görüşülerek karara bağlanması,
    8 TTK ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince, 2017 yılı hesap ve işlemlerinin denetimi için Yönetim Kurulunun Bağımsız Denetim Kuruluşunu seçimi ile ilgili teklifinin görüşülerek karara bağlanması,
    9 2017 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması ve görüşülmesi,
    10 2017 yılı Bağımsız Denetim Raporu özetinin okunması,
    11 2017 yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, görüşülmesi ve karara bağlanması,
    12 Türk Ticaret Kanununun 376ncı maddesi hükmü çerçevesinde pay sahiplerinin bilgilendirilmesi,
    13 2017 yılı hesap dönemine ilişkin Yönetim Kurulunun kar dağıtımı yapılmaması ile ilgili teklifinin okunması, görüşülmesi ve karara bağlanması,
    14 2017 yılı faaliyet ve işlemlerinden ötürü Yönetim Kurulu üyelerinin ayrı ayrı ibralarının görüşülerek karara bağlanması,
    15 Yönetim kurulu üyelerinin seçimi ile görev sürelerinin tespiti,
    16 2018 hesap dönemi için Yönetim Kurulu üyelerinin ücretlerinin belirlenmesi,
    17 TTK ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince, 2018 yılı hesap ve işlemlerinin denetimi için Yönetim Kurulunun Bağımsız Denetim Kuruluşunu seçimi ile ilgili teklifinin görüşülerek karara bağlanması,
    18 Yönetim Kurulu üyelerine, TTKnun 395. ve 396. maddelerinde belirtilen işleri yapabilmeleri için izin verilmesi,
    19 Şirket tarafından 3.kişiler lehine verilmiş teminat, rehin veya ipotekler ve elde edilen gelir veya menfaat olmadığı hakkında bilgi verilmesi,
    20 2016 ve 2017 yılı bağış ve yardımları hakkında bilgi verilmesi,
    21 Kapanış

2. "teknikanalizim" genel kurul için nasıl vekalet vereceğim yardımcı olur musun? sağlık sebeblerinden dolayı olduğım yerden ayrılamıyorum.

3. Lot sayınız nedir ?

Genel kurula MKK üzerinden online katılabilirsniz bunun için e-imzanın olmalı yani mobil imza gerekli platforma üye olup oradan hep izleyebilir hemde oy kullanabilirsiniz.

Onun haricinde yine MKK üzerinden genel kurula katılan birisine vekalet vereblirsiniz bunun içinde e imzanın olması lazım.

E imzanız yok ise de, katılacak olan birisine vekalet verebilirsiniz bunun için sadece notere gidip 65 TL ye imza beyannamenizi alıyorsunuz daha sonra ekine vekalet formunu ekleyip yolluyorsunuz. Vekalet konusunda toplatıya direk katılım sağlayacak arkaşımzın ya da avukatımızın bilgilerini verebiliriz

Çıkaracağınız imza beyannamesi genel bir beyannamedir sadece bu iş için değil hayatınızın her anında lazım oalbilecek genel bir belge olacaktır

4. 70 000 adet var siz katılacak mısınız genel kurul vekaletini size verebilirim

5. Bir aksilik olmaz ise katılacagım

6. paramızın kurtulma şansı var mı sizce?

7.  Alıntı Originally Posted by zeybek Yazıyı Oku
    paramızın kurtulma şansı var mı sizce?
    Şu anda şirketin Bursa da ana cadde üzerinde cok kıymetli bir arazisi var.

Normal piyasa sartlarında ederi 40 milyon.

Sadece burası bile değerinde satılsa herkesin borcu odenir.

Buraya proje yapılsa altı AVM üstü otel değer iyice katlanır.

Şirketin Odunpazarında da baya büyük bir arazisi var, ayrıca konut kapsmaında gayrümenkuller var.

Hepsini layiki ile değerlesen ve faliyete geçirsen kimsenin 1 kurus alacağı kalmaz.

Ama şirketin SPK tarafından hırsızlıla suclanan Muharras Üyesi Sayın Murat İŞERİ bunlarında peşinde...

Dolayısı ile biz kendisine dava actık amacıız sadece zrarımızın tazmini eğil, şirketi kötü yönetek ve hırsızlık suclaması ile SPK nın davası sonrasındatün yönetim kurulunun kişisel mal varlıklarına tedbir koydurmak.

Dolayısı ile ne kadar çok katılım okadar fayda.

Geleceksniz direk gelin gelmeyeceksenizde ya e imza cıkartıp sistem MKK üzeründen yada noterden imza beyannamesi ile vekalet vermek.

Siz 3 tercihten hangisini yapacaksanız onun bilgisini verin de eyleme geçin biran önce

8. vekalet benim için uygun efendim

Sayfa 144/150 İlkİlk ... 4494134142143144145146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •