Sayfa 150/150 İlkİlk ... 50100140148149150
Arama sonucu : 1199 madde; 1,193 - 1,199 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1. Beyler herhangi bir gelişme varsa yazabilir misiniz? Saygılar

Alıntı Originally Posted by gündoğarken Yazıyı Oku
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Sanırım 2018 mayıs ayı gibi hisse kottan çıkarılmıştı. Bende de biraz dmish hissesi olduğu için hemen şirketi aradım. Telefona çıkan şirketin sekreteri, bir nevi benimle alay ederek ''suç sizde almasaydınız'' diyerek beni haksız çıkarmıştı. Yani onların şirketlerine yatırım yaptığım için küçük yatırımcı olarak ''ben'' suçluydum. Çok zoruma gitmişti, sekreterlerinin söyledikleri... Para kaybettiğim yetmiyormuş gibi bir de alaycı sözleriyle ezdiler beni. Adalet yerini bulur umarım. Saygılar..
    Geçmiş olsun kardeşim. Nen de zamanında buralarda yazardım, belki hatırlayan olur....Artı hissesi atıldı,2 ay önce ,duymuşsunuzdur belki...yönetim kurulu başkan yardımcısı şahin aslantaş ta,aynen size,dedikleri gibi, nerden aksini,almasaymışsınız demiş....hayret ya..ne günlere kaldık.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun kardeşim. Nen de zamanında buralarda yazardım, belki hatırlayan olur....Artı hissesi atıldı,2 ay önce ,duymuşsunuzdur belki...yönetim kurulu başkan yardımcısı şahin aslantaş ta,aynen size,dedikleri gibi, nerden aksini,almasaymışsınız demiş....hayret ya..ne günlere kaldık.
    Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için, duymamıştım. Maalesef adil bir düzen yok ülkemizde.. olsaydı eğer; ne patronu ne de sekreteri, yatırımcılarla böyle konuşmaya cüret ederdi.

4. Beyler 3 aydan fazla olmuş foruma hiç kimse bir şey yazmamış.. Olumlu bir gelişme yok mu? Hani bunların arsası vardı da, satacaklardı da hissedarların mağduriyetleri giderilecekti? Yanımda bir bardak soğuk su var.. umudumu kesip bu suyu mu içmeliyim yoksa? SAYGILAR

5. Hiç duymadım ismini ne zaman halka arz olduda ne zaman kot dışı oldu
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. Elinde eski idaş hissesi olanlar varsa birileri satın alıyor..satmak isteyen varsa

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Elinde eski idaş hissesi olanlar varsa birileri satın alıyor..satmak isteyen varsa
    Kim kaçtan alıyor biraz detay yazarmisiniz lütfen

Sayfa 150/150 İlkİlk ... 50100140148149150

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •