Sayfa 147/150 İlkİlk ... 4797137145146147148149 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1. Selamlar,

Dün genel kurul vardı, şirketin yönetim organı seçildi küçük ortaklar olarak ki artık küçük değil şirketin sahibiyiz, kendi içimizden 2 kişi yönetim kuruluna girdi.

SPK tarafından şirketin en az 7-8 milyonunun çalmak minnetine geçirmek suçlaması ile yargılanan ve gelen bilirkişi raporu ile suçu tescillenen MURAT İŞERİ yönetimden el çektirildi ve istifası alındı.

A gurubu 2 ve B gurubu iki kişi olmak üzere %50 ye %50 yönetim kurulu oluşturuldu ancak şirketin geçmiş mali yılları ibra edilmedi. Yani geçmişte şirketin yönetimine yönelik kasaya giren 100 milyonun nerede olduğu hesabı sorulacak.

Ayrıca şirkete karşı açtığımız davamızda tam gaz devam ediyor, gerek SPK nın davası gerek bizim dava sonucunda yönetim kurulunun zararları karşılaması yönünde kendilerine bireysel tazminat davaları açılacak.

Bu dava küçük yatırımcıların bir araya gelerek neler yaptığına örnek gösterilecek.

2. Kutlarım, büyük başarı...
    Fazla takip etmediğim için bilemiyorum, birisi açıklarsa memnun olurum.
    Koskoca dünya yatak ve baza devi (İdaş) Teksal'a nasıl ve neden satıldı?

3.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Selamlar,

Dün genel kurul vardı, şirketin yönetim organı seçildi küçük ortaklar olarak ki artık küçük değil şirketin sahibiyiz, kendi içimizden 2 kişi yönetim kuruluna girdi.

SPK tarafından şirketin en az 7-8 milyonunun çalmak minnetine geçirmek suçlaması ile yargılanan ve gelen bilirkişi raporu ile suçu tescillenen MURAT İŞERİ yönetimden el çektirildi ve istifası alındı.

A gurubu 2 ve B gurubu iki kişi olmak üzere %50 ye %50 yönetim kurulu oluşturuldu ancak şirketin geçmiş mali yılları ibra edilmedi. Yani geçmişte şirketin yönetimine yönelik kasaya giren 100 milyonun nerede olduğu hesabı sorulacak.

Ayrıca şirkete karşı açtığımız davamızda tam gaz devam ediyor, gerek SPK nın davası gerek bizim dava sonucunda yönetim kurulunun zararları karşılaması yönünde kendilerine bireysel tazminat davaları açılacak.

Bu dava küçük yatırımcıların bir araya gelerek neler yaptığına örnek gösterilecek.
    Yürek mi yediniz
    Tebrikler
    Helal olsun

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. E sonuç ne yani

son bir yıl içinde borsa dışında yapılan işlemler

8.  Alıntı Originally Posted by enni.2005 Yazıyı Oku
    E sonuç ne yani
    Sonuç şu.

Şu anda küçük yatırımcı guruu oalrak yönetime el koyduk yonetımde %50 olarak ortak söz sahibiyiz.

Bursadakı araziyi satıp ortaklara dagıtacagız

Sayfa 147/150 İlkİlk ... 4797137145146147148149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •