Sayfa 143/150 İlkİlk ... 4393133141142143144145 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1. satış fiyatı anayol kenarı olduğunu da düşünürsek 45-50 milyon tl den aşağı olmaması lazım. yukarıda bahsettiğim ilan fiyatına göre bile 36 milyon tl değer çıkıyor fabrika ve arsası 6150 metrekare civarı diye biliyorum. şirket borç ve alacakları ne durumda, işerinin örtülü kazanç aktarımı konusu ne durumda bilen varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

2. şirketin elinde kalan tek varlık bu arsa mutlaka bunu da bir şekilde cebe atmak isteyecek işeri benim tahminim bu yönde. yukarda bahsettiğim ilandaki metrekare bedeliyle bile hesaplansa 36 milyoın tl değer çıkıyor. ama bu fabrika anayol üstünde hemen yanında oteller falan var hemde baya yüksek katlı buna göre 45-50 milyon tl den aşağı bir fiyat olmaması gerekir diye düşünüyorum.

3. Murat İŞERİ nin hırsızlıkla yargılandığı SPK davasında Bilirkişi incelemesini tamamlayıp raporunu mahkemeye sundu.

Murat İŞERİ nin şirketten milyonlarca lirayı çarptığı net bir şekilde ispatlandı.

Şimdi bütün yönetim kurulu ekibine ve mallarına tedbir koydurma zamanı.
    Attached Images Attached Images

4. teşekkürler bu belge herşeyi anlatıyor inşallah cezasıyla fazlasıyla öder İşeri.

5. keşke kayyum falan atansa şirkete içi boş şirkette bile film çevirir bunlar.

6. hakkım zehir zıkkım olsun inşaaallaaahhh

7. Adi aşağılık pislikler ky emeklerine çökep pislikler....
    donunuza kadar alırlar umarım...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    heryede idaş mağazaları açılmaya basladı.. ama inşallah bu hukuksuzlukla insanları dolandıranlar daha beter olurlar
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 143/150 İlkİlk ... 4393133141142143144145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •