Sayfa 146/150 İlkİlk ... 4696136144145146147148 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Sevgili İDAŞ zedeler, DMİSH çiler...

30 Eylül de şirketin genel kurulu vardı, beraber hareket ettiğimiz şirketin yaklaşık %15 ine denk gelen yatırımcı arkadalar ile oradaydık.

Şirketin SPK tarafından hırsızlıkla suçlanan yönetim kurul başkanı Murat İŞERİ de oradaydı..

Yapılmayan 2016 2017 genel kurullarını katakulliye getirip ibra etmek istedi.

Ancak küçük yatırımcılar olarak çoğunluğu sağlayıp şirketin yaptığı bütün işlemleri veto ettik ve ibra etmedik.

Yetmedi A gurubu imtiyazlı paylar ile oluşturdukları yönetim kurulunu da veto ettik.

Şirketin şu anki yönetimi yetkisiz ve karar alma konusunda ehliyetsizdir.

Bu durumu açmış olduğumuz davalara da sunup şirketi olağan üstü genel kurula davet edip A gurubu imtiyazlı payların kaldırılmasını görüşeceğiz.

Aynı zamanda mahkeme üzerinden A gurubu imtiyazlı payları kaldırılıp kayyum atanması konusunda talebimizi ilettik.

Zira şirket yönetim organsız kalmıs ve hakkında SPK nın açtığı yolsuzluk davası ile suçlanan Murat İŞERİ ve ekibi bu şirketi yönetemez.

Hatta toplantıda İŞERİ ailesinin diğer bazı üyeleri de bizim yanımızda hareket edeceğini ve Murat İŞERİ nin şirketi düzgün yönetmediği konusunda hem fikirler.

SPK davasında da bilirkişi evet yönetim şirketin parasını çalmıştır yönünde raporunu mahkemeye sundu.

Amacımız şirketin imtiyazlı A gurubu paylarını kaldırmak, şirketin tekrar işlem göremesini sağlamak ya da şirketin diğer farklı bir şirket ile birleşmesini sağmak.

Öte yandan SPK davası sonuçlandığında gerek Murat İŞERİ gerek bütün yönetim kuruluna karşı kişisel alacaK davaları ve mal varlıklarına tedbir davaları açacağız.

Top bizde.

Gelinen noktada HAK KAYBI YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ ne kadar mağdur arkadaş var ise herkesi birlik olmaya davet ediyoruz.

1000 lot olabilir 100 binde olabilir farketmez herkes bu sürece katılıp destek verebilir.

İletişim M. TAŞ 532 432 99 73

Not: DAHA BU İŞİN İDAŞ MARKASININ MUVAZAALI SATIŞ SÜRECİ VAR !!!

Bu yazıdan sonra onlarca hisse net üyesi bizlere ulaştı aramıza dahil oldu. 150 lotu olanda var 215.000 lotu olanda.

Elinde hissesi olan ekli iletişim nosundan bizlere ulaşabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Sevgili İDAŞ zedeler, DMİSH çiler...

30 Eylül de şirketin genel kurulu vardı, beraber hareket ettiğimiz şirketin yaklaşık %15 ine denk gelen yatırımcı arkadalar ile oradaydık.

Şirketin SPK tarafından hırsızlıkla suçlanan yönetim kurul başkanı Murat İŞERİ de oradaydı..

Yapılmayan 2016 2017 genel kurullarını katakulliye getirip ibra etmek istedi.

Ancak küçük yatırımcılar olarak çoğunluğu sağlayıp şirketin yaptığı bütün işlemleri veto ettik ve ibra etmedik.

Yetmedi A gurubu imtiyazlı paylar ile oluşturdukları yönetim kurulunu da veto ettik.

Şirketin şu anki yönetimi yetkisiz ve karar alma konusunda ehliyetsizdir.

Bu durumu açmış olduğumuz davalara da sunup şirketi olağan üstü genel kurula davet edip A gurubu imtiyazlı payların kaldırılmasını görüşeceğiz.

Aynı zamanda mahkeme üzerinden A gurubu imtiyazlı payları kaldırılıp kayyum atanması konusunda talebimizi ilettik.

Zira şirket yönetim organsız kalmıs ve hakkında SPK nın açtığı yolsuzluk davası ile suçlanan Murat İŞERİ ve ekibi bu şirketi yönetemez.

Hatta toplantıda İŞERİ ailesinin diğer bazı üyeleri de bizim yanımızda hareket edeceğini ve Murat İŞERİ nin şirketi düzgün yönetmediği konusunda hem fikirler.

SPK davasında da bilirkişi evet yönetim şirketin parasını çalmıştır yönünde raporunu mahkemeye sundu.

Amacımız şirketin imtiyazlı A gurubu paylarını kaldırmak, şirketin tekrar işlem göremesini sağlamak ya da şirketin diğer farklı bir şirket ile birleşmesini sağmak.

Öte yandan SPK davası sonuçlandığında gerek Murat İŞERİ gerek bütün yönetim kuruluna karşı kişisel alacaK davaları ve mal varlıklarına tedbir davaları açacağız.

Top bizde.

Gelinen noktada HAK KAYBI YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ ne kadar mağdur arkadaş var ise herkesi birlik olmaya davet ediyoruz.

1000 lot olabilir 100 binde olabilir farketmez herkes bu sürece katılıp destek verebilir.

Not: DAHA BU İŞİN İDAŞ MARKASININ MUVAZAALI SATIŞ SÜRECİ VAR !!!
    Arkadaşlar,

Şirket tekrar Genel Kurul kararı aldı 2 Kasımda İstanbul Ataköyde saat 13:00 te
    Adres ve ulaşım çok kolay marmaray yeşilköy durağından inip 600 metre yürüme mesafesinde herkesi beklıyoruz.

Katılamayacak arkadaşlar MUSTAFA TAŞ 532 432 99 73 arayabilir vekalet verebilir.

10 lot olanıda 100.000 lot olanıda bu hak mücadelesine beklıyoruz.

Şirketin Bursa arazisi yaklasık 7000 m2 Eskişehir Odun pazarı fabrika aracısı 4000 m2 ayrıca Eskişehir bağ evleri var.

Toplam varlıklar kriz ortamı olmasa degerinde satılsa en az 60.000.000 eder.

Toplam borc 11.000.000

Yani Murat İŞERİ şirketi boşaltmadan şirketin kontrolünü ele geçirdikmi kabaca 40-50 milyon bir para kalacak bunu 22 milyon hisse senedine bölersek herkesin zarraı cıkar.

Herkes hiisesine sahip cıksın.

Bizim zaten şirket yönetimine açtığımız davalar ve SPK nın davaları devam ediyor oradan da zararların yönetim kurulu üyelerinin şahi servetlerinden karsıalnamsını talep edeceğiz.

ASIL BOMBA DAVA TEKSAL meselesi muvzaaalı satış ile 60 yıllık IDAS markasını peşkeş çekenler çekilenlerde bu masaya oturacak

3. Bu mücadele çok önemli bir mücadele ve bu sırtlan işer köşeye sıkıştı...

Burnundan fitil fitil gelecek yaptıkları...
    . Çapsız...

Herkes katılıp hakkını arasın zira hak sizin hakkınız...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,

Şirket tekrar Genel Kurul kararı aldı 2 Kasımda İstanbul Ataköyde saat 13:00 te
    Adres ve ulaşım çok kolay marmaray yeşilköy durağından inip 600 metre yürüme mesafesinde herkesi beklıyoruz.

Katılamayacak arkadaşlar MUSTAFA TAŞ 532 432 99 73 arayabilir vekalet verebilir.

10 lot olanıda 100.000 lot olanıda bu hak mücadelesine beklıyoruz.

Şirketin Bursa arazisi yaklasık 7000 m2 Eskişehir Odun pazarı fabrika aracısı 4000 m2 ayrıca Eskişehir bağ evleri var.

Toplam varlıklar kriz ortamı olmasa degerinde satılsa en az 60.000.000 eder.

Toplam borc 11.000.000

Yani Murat İŞERİ şirketi boşaltmadan şirketin kontrolünü ele geçirdikmi kabaca 40-50 milyon bir para kalacak bunu 22 milyon hisse senedine bölersek herkesin zarraı cıkar.

Herkes hiisesine sahip cıksın.

Bizim zaten şirket yönetimine açtığımız davalar ve SPK nın davaları devam ediyor oradan da zararların yönetim kurulu üyelerinin şahi servetlerinden karsıalnamsını talep edeceğiz.

ASIL BOMBA DAVA TEKSAL meselesi muvzaaalı satış ile 60 yıllık IDAS markasını peşkeş çekenler çekilenlerde bu masaya oturacak

Düzeltme..

Genel kurul 2 Kasım değil

22 Kasım 13:00 te

Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Düzeltme..

Genel kurul 2 Kasım değil

22 Kasım 13:00 te

Kardeş gündem maddelerini yazarmisin bir zahmet

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeş gündem maddelerini yazarmisin bir zahmet

Bir önceki ile aynı gündem

7.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Bir önceki ile aynı gündem
    21 Kasımda yeterli çoğunluk sağlanamadıgı için genel kurul yapılamadı.

2. toplantı günü planlanacaktır

Genel kurul 30.12.2019 tarihinde saat 11.30 olarak aciklamislar

Sayfa 146/150 İlkİlk ... 4696136144145146147148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •