Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 23 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Yazilim onerisi

1.  Alıntı Originally Posted by yatirimci Yazıyı Oku
    sn kurtonder,

Fastweb de nerelere dikkat ediyorsunuz. Genel bir öneri varmı. SAYGILAR

ytd
    Temel analiz konusunda uzman değilim.Kendimce birşeylere bakıyorum.Ama fastweb de aradığınız birçok şey ,belki de herşey var.Mesela temel değerlere göre puanlama oluşturabiliyorsunuz..vs.

2. yahoo finance icinde basit eklemeler buldum sanirim

3.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Fastweb 2 senedir kullanıyorum.Çok memnunum.Tavsiye ederim.
    sayin Kurtonder programinizin ara yuzu cok guzelmis.yapilacak haftalik alsat hisseside olsa boyle bir temel analiz program suzgecinden gecmesi onemli bence

4.  Alıntı Originally Posted by gondolin Yazıyı Oku
    sayin Kurtonder programinizin ara yuzu cok guzelmis.yapilacak haftalik alsat hisseside olsa boyle bir temel analiz program suzgecinden gecmesi onemli bence
    Bir de işin profesyonelleri için queenstcok diye bir program var fakat çok pahalı..

5. bu arada telefon edersiniz bir haftalik borfin fastweb programi acabiliyorlar.uzun donemli yatirim icin bence bir temel analiz programi gerekli

6. temelanaliz.net fena değil.

PD/DD F/K gibi oranların grafiğini verebiliyor:

Sektördeki diğer firmalarla kıyaslayabiliyor:

Firmaların özet kalemlerini kolayca gösteriyor:

Mali tabloları istediğiniz kadar dönem seçip kalem kalem kıyaslayabiliyorsunuz. İsterseniz excele aktarabiliyorsunuz

Kap haberleri vs. var. Ayrıca haberi okurken haber yayınlandıktan sonra ne kadar fiyat değişimi oldu, daha önceki benzer haberler ve onların fiyat etkilerini görüntüleyebiliyorsunuz.

7. Arkadaşlar ücretsiz sitelerden temettü verimini kolay bir şekilde görebileceğimiz bir adres paylaşabilecek olan var mı ?

İşyatırım kullanıyordum site değişti biraz kullanımı hoş değil.

8.  Alıntı Originally Posted by K4GE Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ücretsiz sitelerden temettü verimini kolay bir şekilde görebileceğimiz bir adres paylaşabilecek olan var mı ?

İşyatırım kullanıyordum site değişti biraz kullanımı hoş değil.

https://hizliresim.com/jWOEPJ

BENZER SIKINTIYI PARAGARANTİ.COM DEĞİŞTİĞİNDE BENDE YAŞAMIŞTIM..BUNA DÖNDÜMbELKİ YARDIMCI OLMUŞUUMDUR

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •