Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 26 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Vücut Geliştirme ve Fitness

1. Buldum sizi Sevgili Pink ağabey : )

https://twitter.com/s_motivasyon/sta...74286504542209

2. Ağabey müsaadenizle bunu da buraya bırakıyorum. : )

3. Cavit Altunay'ı kaybettik.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. BATTAL DURUSEL ' i kaybettik. Türk basketbolunun efsane isimlerinden biri daha aramızdan ayrıldı. Nurlar içinde yat BATTAL ABİ !

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Kilo verme veya alma amaçlı, yağ yakımı veya kas kütlesi ekleme hedefli antrenman ve diyet konularında danışma isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Yalnız 25 yaş üstüyseniz sağlıklıyımda deseniz kan tahlillerinizi istiyorum ona göre...
    Ytd

7. Efsane Fenerbahçe Spor Kulübünün atlet ve basketbolculardan ERDOĞAN KARABELEN hem atletizm hem de basketbol milli takımızı temsil etmiş ender spor adamlarımızdandı. Gençlere basketbolu sevdirmiş bu spora gönlünü adamıştı. Dün gece kaybettik Erdoğan ağabeyimizi! Başımız sağ olsun!

8. 30 Ağustos'ta Atatürk anıtına gidiş hazırlıkları.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •