Sayfa 2/1006 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Vob 24

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Koskoca abd büyük projesine engel olunmasına izin verir mi? Bekleyin cumhuriyet tarihinin en büyük krizini... Bekleyin benzin kuyruğunu...

ne gündü ama

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Dış politika da (AB, Suriye) ve özellikle de IKBY ile yaşanan krizin yönetilemeyişi..

Orta Vadeli Program da getirilen yüksek oranlı vergiler.

Sınav sistemlerinde yapılmaya çalışılan değişiklikler.

Bunların tamamında bir beceriksizlik, basiretsizlik var bir kakafoni oluşmuş durumda.. Bunun nedeni artık iktidarın Türkiye yi yönetemez hale gelmiş olmasıdır.

Mevcut durumda AKP nin ve desteklediği adayların seçimlerden tek başına iktidar olarak çıkması mümkün değildir?

Buna göre seçimlerin olup olmayacağını olacaksa da hangi koşullar altında nasıl bir ortam da olacağını düşünerek hareket etmek gerekli.
    Benim düşüncem erken seçimdi, bunu defalarca da yazdım, ama şu eğitim sisteminde yaptıkları ve zamlardan sonra seçimler zamanında yapılır diye düşünmeye başladım. Bu atmosferde gidilecek seçim AKP için hüsran olur.

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Koskoca abd büyük projesine engel olunmasına izin verir mi? Bekleyin cumhuriyet tarihinin en büyük krizini... Bekleyin benzin kuyruğunu...
    Reis kendide biliyor,yolun bittiğini..

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Rusya'dan referandumu açıklaması: Kürt halkının taleplerine saygı duyuyoruz. Ama Rusya, Irak'ın toprak bütünlüğünden yanadır.

Bu arada mısır lübnan erbil ve süleymaniye ye uçuşları durdurdu. Katar durdurmadı..

Irak parlementosu BB İbadi ye KERKÜK e asker gönderme yetkisi verdi. Bu hafta sonu Irak ordu birlikleri muhtemelen Kerkük e girmeye çalışacaklar. (bence girerler)

6. https://www.youtube.com/watch?v=5jKPbNGiWEM

İbrahim kalın saz çalıyor. Recep Tayyip ERDOĞAN türkü söylüyor. Barzani de dinliyor.

Huzurlarınızda Yemen Türküsü..

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    3,600 puan düştük . hiç eğlenen yok.

Eğlenceye benim için 4000 puvan var az kaldı inşaallah...Archii'nin sesleri duyup gelmesinden korkuyorum...Sessizlik....

bir hikaye ama gerçek bist100 110000 usd 3.34 tahvil 10.65 - bist100 101000.usd 3.58. tahvil 14.96.

Sayfa 2/1006 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •