Sayfa 996/1006 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: Vob 24

1. ARCLK de kısa vadeli destek göründü gibi, biri sahte değil ise 733 bin lot 20,68 e alım koymuş. Genelde küçük yatırımcı ilgisi var gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. 108.500 ü karanlık odada geçerse short açmam..

PakBaris Guest
     Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Garantiyi bu sefer seans sonuna doğru alabildiği kadar alacak bence. İki gündür millet alıştı seans sonu basmasına tam tersini yapacak bence

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Herif garantiye el atmış yine. Tcell de düşmüyor. Bu endeks yeni zirvelere gebe gibi.. kim gebe bıraktıysa artık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    burası yeri değil ama buralar destek kırarsa 17 lira rakamlara kadar inebilirç...

Aynen aklımdan geçenler benim de bu yönde idi bugün Garanti ve Arçelik için.
    +++

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    ARCLK de kısa vadeli destek göründü gibi, biri sahte değil ise 733 bin lot 20,68 e alım koymuş. Genelde küçük yatırımcı ilgisi var gibi.
    Alım fake'miş 20,66 ya indi.

Adamlar küçük yatırımcının aldığını anlıyor. Belki ortalama sözleşme büyüklüğüne bakıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    yazilip durmayin bak adam korktu vermiyor
    anlaşıldı geceye flat girecez dayuuu
    Adam ne yapsın daha Bugun ile birlikte 3 gün piyasayı tuttu yükselen dolar tl ye karşılık aldı olumsuz haberlere karşı aldı bundan iyisi can sağlığı göstere göstere aldı valla ytd Gapla Gupla bitirecek imkanı olursa acımaz benden demesi dayıcım

6. Dayı hergün işlem yapan kaybeder bu arenada Arada tatile çıkmak gerek objektif göre bilmek için piyasayı . hELE VURDUNMU VOLEYİ HEMEN ÇEK KARI ) TAKİBE DEVAM FLATA DEVAM UYGUN ANDA ÖPECEĞİMİ İNANDIĞIM AN YAPIŞIRIM İYİ AKŞAMLAR DİLERİM

dOLAR TL GERİ ÇEKİLİRSE SERT ALIM BEKLERİM YTD YARIN

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    e fulledim bari longları
    madem o kadar istekliyiz, dolara filan rağmen
    ort.mal. 132.6 oldu
    yemedi, ek karla kapattım pozu
    sinyal al, dolartl'ye de hadi dicem
    s&p dalıyor filan

8. şU İŞE BAK YAHU DOLAR TL 3.74 ÜSTÜNDE YİNEDEN VOBTA 133 ÜSTÜNDE ÇOK GADDARCA HAİNCE HAREKET BUNLAR

dÜN 3.7308 İLE 131.750 LER VOB 3.74 İLE 133 VOB

Sayfa 996/1006 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •